şükela:  tümü | bugün
  • bu lig falan değil, hepimiz 10 yaşındayken kaza sonucu felç kalan muslera'nın fantezi dünyasını izliyoruz...
  • manchester derbisi varken niye bu maçı izliyormuşuz, manchester maçı varken sen niye bu başlıktasın onu anlamadım, git o başlığa.

gs’nin 2’yi bulmazsa zorlanabileceği maç.
  • evde oturup maç izlerken, beşiktaş maçı olmayınca her seferinde aralarda ekşi’ye bakayım diyorum bir yandan vakit geçsin diye. o kadar kendinden emin yazılmış entry’ler var ki, 5 yaşından beri stadda maç izlerim, kendimden şüphe ediyorum ben acaba kaçırdım mı ya da başka bir maç mı izliyorum diye.

kendinize bu kötülüğü neden yapıyorsunuz gerçekten anlamak çok güç. en sevmediğiniz rakibinizin maçı bile olsa, pozisyon penaltıysa penaltıdır. her pozisyonda, ama istisnasız her kritik pozisyonda, koşa koşa buraya gelip, milletin aklıyla alay eder gibi gerçeğin aksini savunmaya çalışmak, nasıl bir motivasyon gerektiriyor?

hep bahsedilen ekşi taraftar whatsapp gruplarında birbirinize gaz mı veriyorsunuz, şov mu yapıyorsunuz bilmiyorum ama bırakın bu işleri artık.

galatasaray’ın sayılmayan golü ofsayt ama aksi karar çıksa yine bir şey olmaz, ucundan ofsayt çünkü. penaltı da penaltı işte aq. bir salın kendinizi artık. gidin başka işlere böyle efor harcayın.
  • böyle galibiyetin amına koyayım.... böyle futbolunda amına koyayım.. bu nedir arkadaş... alanyaspor tek kale oynuyor, hemde gs yın sahasında.. üstelik bu 2 yıldır böyle... son olarak böyle gelecek şampiyonluğunda amına koyayım..futbolseverim lan ben... 2 yıldır gs yı izlemek için lig tv alıyorum premier ligi izliyorum aq!
  • yani kaç yıldır sözlükte yazarım, maç başlığından bu zamana kadar kimseyi engellemişliğim yoktur herkesi iyi kötü okur güler geçerim.

ama gs'nin penaltı kullandığı pozisyon için penaltı değil yea diyen ne kadar ergen varsa maçtan sonra üşenmeyip tek tek engelleyeceğim. bu kadar salaklığa bu kadar fanatikliğe tahammülüm yok.
  • bakın ben de fenerbahçeliyim. galatasaray'a verilen penaltıya şaibeli diyen birileri varsa, gerçek hayatta ya da ekşi sözlük'te farketmez, muhattabı kesin. gerek yok böyle fanatik insanlara hayatınızda. daha rahat yaşarsınız.

böyle pozisyonları gördüğünde çalacaksın kardeşim. eğer göremediysen 20 saniye var incelemesi yapıp hemen karar verip devam ettireceksin maçı. hangi takım olduğu fark etmez. bak emin olun eğer böyle adil yönetimler olsa herkes birbirini tebrik eder, ligimiz daha izlenir hale gelir bakın ciddiyim.

tanım: hakemin sadece futbol oynatmaya çalıştığı maç.
  • bak yemin ederim muslera kadar güvendiğim birini bulursam çok net evlenirim.

edit:arkadaşlar mesaj kutum dolmuş ama kadın değilim.muslera kadar güvendiğim kadın bulursam evlenirim.
  • şu fanatik beşiktaşlı halimle beni çileden çıkarttınız;

galatasaray’ın pozisyonu yüzde 1000 penaltı.
    alanyaspor’un pozisyonu yüzde milyon penaltı değil.
    galatasaray’ın sayılmayan golü ofsayt.

ancak galatasaray çok kötü oynuyor, ikinci yarı alanyaspor maçı çevirir. mariano, belhanda ve adem büyük tuzlasporda ilk 11’e giremez.
  • allah yine açmış yukarda nevizade gecelerini maçı izliyor.
  • galatasaray’ın kalesini evliyalar koruyor an itibariyle