şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
  • dosta güven düşmana korku vereceğimiz maç olacaktır.

tahmini skor 6-1
  • zibidiler gelmeden ben yazayım... falcao'nun golüyle öne geçtiğimiz maç...
  • galatasarayımızdan iyi futbol ve bol gol bekledigimiz maç.

alanyaspor'un baskanina özel bir tarife uygulamalıyız.

gecen hafta da yazdık yine yazalım;

muslera, ömer bayram, lemina, adem büyük formda, bu oyunculara babel, feghouli'nin de eklenmesiyle iyi bir skor alırız.

galatasarayımızı canımızdan çok seviyoruz.

sen şampiyon olacaksın

konsantrasyon

#hedef23
  • alanya'nin hakem tarafindan dogranacagi maç olacaktır efendim.
  • düşük skorlu bir sonuç ile alanyaspor'un kazanacağını düşündüğüm maç.
  • futbolun içinde her türlü sonuç var neler gördük bu güne kadar... ama bir galatasaray taraftarı olarak biliyorum ki bu maçı izlerken futbol adına zevk alamayacağım...

çünkü takımda beni heyecanlandıran tek bir futbolcu bile yok

muslera dışında mevkisinde güven veren tek bir oyuncu ismi gelmiyor aklıma...

galatasaray inanılmaz yavaş oynuyor ve bu kondisyon ya da taktik ile ilgili değil futbolcu profilleri ile ilgili topu ayağına her alan oyun kuracak gibi bir sağa bakıyor bir sola bakıyor ve yanındaki adama bile pas veremiyor...

rakibi sindiren tek oyuncumuz lyundama vardı oda sakat güven veren lemina diyoruz ama her an sakatlanıp. çıkacak korkusu var forvetsiz oynuyoruz ve adem büyük gerçekte çok küçük ebat olarak defansta kaybolup gidiyor.

geçen sene ki feghouli sanki yerine ikizini yollamış ilk yarı bitti tek bir maçı bırakın bir maçta 10 dakika bile oynadığını göremedik...

valla yazarken bile bunaldım
  • gerek gs içinde şimdiden yenilgiyi kabul edip alanyaspor'un galatasaray'a döşeyeceği boru diye başlık açanlara, gerek "bizi yendi alanya kesin galatasarayı da yener" diyen fenerli renkdaşlarıma bakıp şaşırıyorum.

puan cetveline bakıyorum son sıradaki kayserispora. 13 maç oynayıp tek galibiyet almış ve şimdiden ligden düşmeye namzet takımın galibiyet hanesindeki "1" sayısına bakıp hüzünleniyorum. o "1" rakamı fenerbahçeyi ifade ediyor çünkü. saçmasapan kaybedilmiş 3 puan. tıpkı alanya maçında olduğu gibi..

alanya öyle galatasarayın falan içinden geçemez. alanya bu ligin maraton koşularındaki tavşanıydı ancak tırt takımlardan biridir. ligin başında hızlı koşuşu sırasında bize de 3 tane çakıp geçtiler ama o hızları tükendi. galatasarayın ölüsü alanyadan üstündür.

sanılanın aksine galatasaray kendi evinde güle oynaya çok rahat bir galbiyet alacaktır. yanılmayı o kadar çok istiyorum ki ama durum bu. skor tahminim 3-1
  • kulubun durumu o kadar vahimki son 3 maca gidemedigimden kombineyi passodan devir ediyorum ama satamaycaklari icin devir almiyorlar bile. hatta bir tanesi cl maciydi. (her mecradan maca gelemeyeceksen kombineni devret demelerine ragmen o kadar caresizler anlayacaginiz)

iki formauz takimi soguk havada berabere kalacagi zevksiz gececek mac.
  • falzaonun geçen haftaki gibi 3 gol atacağı maç
  • sezonun en önemli maçı.
    puan kaybında sezon biter.
    entry bu kadar.
    saldır cimbom.
447 entry daha