şükela:  tümü | bugün
 • hücrelerinize kadar işleyen aşmış bir güney kore filmi. filmi taze izlemiş biri olarak ilk işim imdb'den 10 points vermek oldu. uzun bir süre etkisinden çıkamam herhalde. hıçkıra hıçkıra ağlarken bir anda kahkaha atıyorsunuz öyle de komik ama bir o kadar da hüzün dolu. lakin bir final sahnesi var ki en kalpsiz en gaddar adamı atomlarına ayırıp öylece bırakıverir. bu film çok konuşulacak. ayrıca seni hiç unutmayacağım 5482.
 • kim ki-duk filmi sanıp geldiğim, kore filmi.
 • şiddetle önereceğim kore filmi. yalnız ağlatan, zırlatan bir film olabilir sizin için de dikkatli olun.
 • film bittiğinde boğazınızda bir düğümlenme, kulağınızdaysa "abba, abba" sesleriyle unutulmayacak bir yapım özellikle en hüzünlü yerinde gülümsetebilen nadir filmlerden kesinlikle izlenmeli.

  özellikle başreldeki aktör (bkz: seung-yong ryoo) aldığı bütün ödülleri hakediyor.

  çok yakında (bkz: 3 idiots) gibi az bilinen şaheser filmler kategorisinden çıkacaktır.
 • yine bir can sıkıntısı esnasında unutulmazfilmler'lerden eğlencelik bir film bulup izleyeyim dedim yatarken. girdim türlerden komediye puanı yüksek diye bu filmde karar kıldım. salya sümük izledim bütün filmi. tamam arada bir iki güldürüyor ama o da acıtıyor insanın içini. ne çektim bu korelilerden arkadaş. eşşek kadar adamın düştüğü hallere bak.

  (bkz: i'm a cyborg but that's ok)
  (bkz: hello ghost)
 • bi bu bi de grave of the fireflies diyorum. burun tıkanıklığı yaratan film.
 • çocuğun müthiş bir oyunculuk sergilediği film. geçen gece izleyip "nalet olsun böyle filme" dedim. buraya bakmadan niye izlediysem. lan ben ağlamazdım öyle kolay kolay. bayağı ağladım, şaka maka. filmin daha başında anlamıştım aslında ama ben ağlamam, dayanırım dedim. (dayanamadı)

  --- spoiler ---

  son sahnede adamın kıza istediği çantayı alması beni bitirdi, parmaklıkların oradaki yalvarışı da son darbeyi vurdu.

  --- spoiler ---
 • hakkında bir tane kötü yorum görmeyince malum ortamlardan bulup indirmeye başladığım film.

  not: buralar izledikten sonra edit dolacak.

  izleme sonrası edit: biraz geç de olsa izlediğim ve an itibariyle bitirdiğim, şimdiye kadar izlediğim en iyi dram filmi (her ne kadar komedi-dram gözükse de son 45 dakikası ağır dramdı.).

  bu film türkiye'ye tahminimce film ekimi ya da 33.istanbul film festivali ile gelir ve geldiğinde bir kere de sinemada izlerim.

  film adından çokça bahsettirecek ve çok can yakacaktır yayında ve yapımda emeği geçen her insana teşekkürü borç bilirim.
 • daha iyisi yapılmasın, uzun bir süre sadece bu filmi izleyelim istiyorum.
 • bir dram filmi ancak bu kadar iyi olabilir, ağlamadan geçirdiğim süre çok az izlerken. ve hala tüylerim diken diken..izleme listenizdeki bütün filmleri koyun bi kenara ve bunu izleyin,ne kadar erken keşfederseniz o kadar iyi.