şükela:  tümü | bugün
  • saat 16:00 da inonu stadi'nda başlayacak tsl maçi.
  • sop://broker.sopcast.com:3912/32937 adresindeki maç!!

link açılmıyorsa tvants://list.tvants.com/tvants/?k=3ee9f72e6c8919a72724d03338f2ae2c adresine bakmak gerekir.
  • genelde çok acayip bişi olmadıktan sonra maç oynanırken yazmayı sevmiyorum ama bu maçta o acayip şeyler oluyor işte.
    ilk 20 dakika için konuşuyorum, beşiktaş bu sezonki en iyi futbolunu oynuyor. sahanın her yerinde top kapmak için kurulan baskı, sağlı sollu ortalar, defansın arkasına atılan toplar (ki porto maçında ofsayta bile düşmemişti bu takım, ofsayta bu kadar sevineceğimi bilmezdim), kaçan goller.

devamı da böyle olur umarım. nazar değmesin.
  • burak yilmazin bir adet "ulan ben olsam atardim" golu kacirdigi mac.
  • 45+1. dakikada nobre'nin golüyle 1-0 olan maç.

ali tandoğan'ın sağ taraftan kullandığı taç atışı ceza sahasında yerden sekti ve nobre topuğuyla kaleye arkası dönük bir şekilde gol attı.
  • burak ile nobre'nin izleyenlerle dalga gectigine inandigim mac.

"bobo sakatlandi sictiniz oglum!" dercesine inanilmaz seyler yapiyorlar. yani ibrahim toraman forvette oynasa 2 tane atardi simdiye kadar. 2 tane bos kaleye 2-3 tane kaleciyle karsi karsiya gol kacti. kendilerini cani gonulden tebrik ediyorum.

ahaha sacma sapan gol oldu simdi. bos kaleye gol kaciran nobre topukla gol atti. hey allahim.. ne antika takim olduk biz mubarek.
  • 1-0 beşiktaş'ın galibiyetiyle biten karşılaşma.
  • besiktas'taki butun sikintilarin aynen devam ettigini gordum, bu sikintilarin bu acaip golle gelen galibiyetle perdelenmemesini diledigim mac oldu. simdi bir de, ertugrul saglam'in yapacagini pek tahmin etmiyorum ama yonetim "iyi oynadik cikisa gectik durmak yok yola devam" tarzi aciklamalar yaparsa seyreyle gumburtuyu seyreyle.

http://www.onlibero.com/…azar=thuglove&yorum_id=255
  • beşiktaş'ın, ilk yarıdaki güzel oyununu ikinci yarı her zamanki panik havasıyla süslediği maç oldu. birileri ertuğrul hoca'ya x'i çıkarıp koray'ı almanın skoru garantiye almak demek olmadığını anlatsın artık. hayır bunca maç geçti hala anlamadı illa birinin uyarması gerekiyor, koray da top oynuyo olsa yanmıcam. maçı izlememiş olsam ve bana oyuncu değişikliklerini sorsalar, 60'da delgado/serdar özkan/burak'dan biri çıkar koray girer, 75'te de kalan 2'sinden biri çıkar higuain girer derdim. ezbere dayalı teknik direktör anlayışından vazgeçilmediği sürece beşiktaş'ın her maçı bu ikinci yarı gibi olur.

hakem hakkında da... bir hakemin bir oyuncuyu sert faul yüzünden 4 kez uyarması ilk kez heralde bu maç olmuştur. sedat isimli oyuncuya kart göstermeden maçı tamamlamak büyük başarı. ha bir de, ilk yarının ortasında burakla karşı karşıya pozisyonda ceza sahası dışında topu elle kesen kaleciye kart göstermemek de bir hakemlik örneği oldu. gözünün önünde elle oynayan serdar özkan'ı da göremedi, ilginç.
1 entry daha