şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: mirve ne amk)
  • daha önce katıldığım zirvelerden hep keyifle ayrıldım. yine katılacağım. gelenekselleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor.
  • tiyatro sezonumu bu mirve ile açacağım. kaçtır yalnız gidiyordum. hele de mirvede tiyatroyu konuşsak tadından yenmez.
  • bundan önceki mirvelere binbir türlü aksilik yüzünden katılamadığım, fakat bu seferkine kesinlikle katılacağım mirvedir. hem oyunda olup * *, sonra da içmelere giderek sonunda bir mirve tamamlayacağım.
    special thanks to anselmus.
  • sinema, dizi ve tiyatro seven insan iyi insandır diyerek eşimle katılmayı düşündüğüm mirve.

edit: katılacağım mirve biletleri aldım.
  • an itibariyle tiyatronun başlamasını beklediğimiz mirve.

edit:gelen olursa yeşili yakın.
  • ilk defa katıldığım bu mirvede hem izlenen oyunda oyuncu olma, hem de birbirinden güzel sözlük yazarları ile tanışıp sonrasında çok hoş sohbetler etme şansına eriştim.
    her birine hem gelip oyunumuza destek oldukları için, hem de sonrasındaki güzel muhabbet için teşekkür ediyorum.
    tabi ki en büyük teşekkür ise mirvenin organizatörü anselmus'a gelsin. bu kadar güzel bir insanla tanışmak ise ayrı bir mutluluk idi.
    herkesin eline ayağına sağlık, bir dahaki mirvelerde görüşmek üzere.
  • -nerdesin?
    -mirveler de
  • tiyatro çok güzeldi. gülmekten ölüyordum bir ara. ardından güzel bir sohbet oldu. nice iyi kalpli insanlarla tanıştım. tadı damağımda kalan bir mirve anlayacağınız.