*

şükela:  tümü | bugün
  • merhaba arkadaşlar. bu sefer bir etkinlik için bir araya gelelim istedim. amatör bir tiyatro grubunu destek için mirve öncesi herkesi tiyatro etkinliğine davet ediyorum. tiyatro sonrası mirve gerçekleşecektir. çaylak arkadaşlar da katılabilirler. sözkonusu mirve için buluşma yeri tiyatro olacaktır.görüşmek üzere hoşçakalın.

http://bilet.tiyatrodunyasi.com/…olacak-sey-degil-2
  • (bkz: mirve ne amk)
  • mirvenin ne olduğunu anlamak için diğer entrylerimi okuyabilirsiniz . çok güzel bir sosyal ortam oluşturduk. büyüyerek ve daha kaliteli hale getirerek zirvelerimizi her bir öncekinden daha iyi hale getiriyoruz. bu zirvelerimizi diğerlerinden daha kolay ayırt edebilmeniz için küçük bir kelime oyunu yaptık. mirve , bizim lügatımızda yer edindi bile. biz zirve konusunda marka olma yolunda ilerliyoruz desem yanlış olmaz sanırım. zirveye katılan arkadaşlar beni bu konuda onaylayacaklardır. yeni mirvelerde görüşmek üzere.
  • daha önce katıldığım zirvelerden hep keyifle ayrıldım. yine katılacağım. gelenekselleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor.
  • tiyatro sezonumu bu mirve ile açacağım. kaçtır yalnız gidiyordum. hele de mirvede tiyatroyu konuşsak tadından yenmez.
  • bundan önceki mirvelere binbir türlü aksilik yüzünden katılamadığım, fakat bu seferkine kesinlikle katılacağım mirvedir. hem oyunda olup * *, sonra da içmelere giderek sonunda bir mirve tamamlayacağım.
    special thanks to anselmus.
  • evet kimler geliyor? bilet alanlar yeşillendirsin. tiyatro sonrası kaç kişi olursak ona göre mekan ayarlayacağım. a ve b sırası dolmadan alalım derim. haydi sözlük, amatör bir tiyatro oyuncusu olan yazarımızı da desteklemiş oluruz.
  • önce tiyatro sonra zirve sloganıyla başlattığımız mirvemiz yaklaşıyor. herkesi bekleriz. çaylak arkadaşlar için mail adresim: ironiamagercek@hotmail.com
  • (bkz: miyaaaavv)

madem mirve diyosunuz alın size*