şükela:  tümü | bugün
  • saatler önce başıma gelmiş olan elim olay.

--- spoiler ---

https://hizliresim.com/6y5vxp
    --- spoiler ---

bbir beach club'ta düğüne getirmiştim annemi. bir ara ihtiyaç görmem icap etti ve tuvaletin yolunu tuttum. tuvalet, düğünün gerçekleştiği yerden neredeyse 30 metre uzaktaydı. kadınlar tuvaletinin içinde hiç ışık yanmıyordu ve hiç ses seda da yoktu. arkama baktım, bir kadın düğünün olduğu yerden şimdi çıksa daha beni göremeden ben çıkabilirdim. içeri girdim, kabine daldım ve derken...

bir anda üç tane dişi, iki ayağı üzerinde durabilen yaşam formu içeri girdi ve kimin ne giydiğinden konuşmaya başladılar. sustum, kulaklarımı dahi kapattım. sonra bu işten beni ancak annemin kurtarabileceğini düşündüm ve ona bir mesaj attım. fakat ne aramalarımı duyuyor ne mesajlarıma dönüyordu... yaklaşıl 15 dk boyunca kadın popülasyonunun azalmasını bekledim. çok fırsatım oldı, bu 15 dakikanın rahat 10 dakikasında çıksam kimse fark etmezdi ama riske atamadım, utandım. derken kulağıma ilaç gibi gelen o sesi duydum...

"takı merasimimiz başlamıştır"

fabiş oğlum yırttın dedim ve fırsattan istifade çıktım. gerçekten de kazasız belasız bu dandik maceranın üstesinden geldim.

not: anneme sonra mesajları gösterdim. önce kahkahayı patlattı ve bana tuvaletin yan tarafındaki karanlık bölgeyi gösterdi. anası babasından gizli sigara içen kızlar oraya tünüyorlarmış. yani hesabım doğruymuş ancak sote bölgeyi hesaba katmamışım.
  • (bkz: montla sıç)
  • annen mesajı görmüş ama bilerek görmemezlikten gelmiş.evlat olsan sevilmezsin anlamı da çıkar.