şükela:  tümü | bugün
  • gk bölümünde hükümeti öven bir kaç sorunun olduğu orta öğretim kpss sınavıdır.
  • hiç çalışmadan 88 puan alıp ilk 5bin’e girdiğim sınav.

edit: altta bazı gerizekalılar akılları sıra espri kasmış. lan sikik öncelikle 1 milyon kişi girdi o sınava. 5bin demek yüzde 0,5 demek.

ayrıca tercih etmeyeceğim öylesine girdim. makine mühendisliği öğrencisiyim.
  • ekşide başlığını görünce haberdar olduğum sınav.

akabinde ösym sistemine girdim ve o da ne! ilk bine girmişim. ekşi yazarı olmak böyle bi şeydir.
  • sınava 5000 kişi girmiş.

an itibariyle orospu çocuklarının babası

not: arkadaşlar eğleniyoruz lütfen yargı dağıtmaya kalkmayın, evet. keh keh.
  • hiç çalışmadan istersen ilk bine gir sevgili dostum, hiçbir işe yaramıyor. eğer bir branşın yoksa bu sınavdan atanmak, hele ki lise düzeyinden atanmak çok zor artık. zaman ayırmadan olacak gibi değil, ayırsan da kadro açılmazsa gene olmayabilir.

ben mesela 2016'daki lise kpss ye neredeyse 8 ayımı feda edip hazırlandım. 97 puanla 30.oldum ama ilk atamada atanamadım, sen düşün işte durumu. şükür 2017/1 de mahalli idareler kadro açtı da memlekete atandık.

diyeceksiniz ki, ulan zaten ne lise mezunusun ne kadrosu istiyorsun. sen de haklısın dostum, sen de haklısın. zaten artık mahalli idareler de çıkınca kadro sayıları -bir branşı olmayan 2001 kodlular için- tek hanelerde gelecektir.

tanım: 2018 yılı kamu personel seçme sınavının, ortaöğretim ayağı.