şükela:  tümü | bugün
  • daha önce de belirttiğim gibi ve sadece yinelemek gerekirse, türkiye benim yaptığım her şeyi, benim büyük ve eşsiz bilgeliğimin sınırlarını aşmayı düşünürse, türkiye ekonomisini tamamen imha edip yok edeceğim (ı daha önce yaptım!). avrupa ve diğerleri ile birlikte, dikkat etmeliler ...

kaynak; https://tr.sputniknews.com/…n-ekonomini-yok-ederim/
  • türkiye ekonomisini imha ederim tehditi içeren tweettir.

ayrıca "daha önce yaptım" demesi de birilerinin ülkemizi nasıl aciz bir duruma düşürdüğünü gösteriyor. türkiye cumhuriyeti kurulduğundan beri hiç bu kadar küçük düşmemişti.

ümmet dönmeye hazır, bakalım nasıl bir dönüş gerçekleşecek.
  • hesap açıkken yeğenim yazmış de lan!

edit: kur 5.80tl/usd oldu. yaklaşık %1.7 develue eden tweettir ayrıca.
  • trump-malum şahıs danışıklı dövüşünü tekrar sahneye sürmüşler. tebrik ederim. baskın bir seçimde istediğini alacaktır bizimki.
  • adamin kum torbasi oldu turkiye.

danisikli dovus mu var, bizimkiler mi artislik yapiyor (cok zannetmiyorum) ama olan bize oluyor.
  • ülke içinde abd'nin çekilmesinin tepki çekmemesi için yaptığı açıklama.
    sonuç olarak abd çekiliyor ypg terör örgütü'nü bize bıraktı.
    helal olsun trump reyiz inş terör destekçisi demokratlara karşı bir dönem daha seçilirsin
  • üstündeki baskıyı azaltmak için attığını düşündüğüm tweet, enteresan bi şekilde amerika başkanı türkiye’yi destekliyor.

yolun açık olsun mehmetçik...
  • seçimler yaklaşıyor ya ondandır *. neyse bu turuncu suratı ciddiye almayın fazla, sabahtan beri çok üstüne gittiler onu toparlamaya çalışıyor.
  • türkiye'ye çekilen ama muhalif tayfanın hep inkar ettiği ekonomik operasyonların en birinci ağızdan itirafıdır. tarihe not düşülsün.

biz pkk'yı sınırlarımızdan silelim de varsın dolar on lira olsun.