şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fatih tezcan ın ilk kez gündeme getirdiği olaylar silsilesi. kamalist yalanlarla artık gençleri zehirleyemeyeceksiniz diyor tezcan.chf tek parti diktası altında ezilen ve yolsuzluklara karsı kurulan serbest cumhuriyet fırkasını destekleyen yaklaşık 50 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen miting sonrası olayların cıkması ve m. kamal e karsı halkın kinini chf binalarını taşlayarak alması olayı. fethi bey halkın gazını almak için gorevliydi lakin halk bu partinin yolsuzlukları bitirecegiz teminatına inanmıştı sonrası malum apar topar kapatıldı.

    https://www.dunyabulteni.net/…-tasladi-h309471.html

    https://youtu.be/msmsuibug38

    ekleme: (bkz: kamal ataturk)
  • bak hele yavşaklara tek parti diktasındaki tüm olumsuzluklar dünya ekonomik bunalımından oluyor lakin günümüz türkiye sindeki tek suç erdoğan ın. ulan sizin bu ergen muhalefetinize millet götüyle gülüyor. dünya 1929 dan 100 kat daha büyük bir bunalımda , tek parti dönemindeki gibi keyfine göre kanun çıkarığ yalnızca etrafındaki 1000 kişiyi zengin edip geri kalan 20 milyon insanı fakir bırakmıyorsun, artık 82 milyon insanı demokratik çerçevede ve adilce yönetmek zorundasın.
  • don't feed the troll. ısi gücü provokasyon, troll olduğu mesaj gönderimini kapatmasından belli. 1929 büyük buhranla ve o günlerin global ekonomik durumuyla, günümuz ekonomisini eş tutan beyni gelişmemiş, prematüre yazarın beyanı.
  • bu amk çomarları malum şahıs var diye bu kadar palazlanıp yalan ve saçma yazılarla insanları kandırmaya devam edebiliyorlar. entry'nin fatih tezcan dan sonrasını okumayacaktım ama dedim bi bakayım ne anlatmış bu deli. tahmin ettiğim gibi yalanlarla dolu deli saçması bir yazı. üzerine yorum yapmaya dahi değmez. gerçke tarihçiler o yüzden siklemiyorlar, adam yerine bile koymuyorlar. akit tv de kendileri çalıyor kendileri söylüyor. bunların devri geçtiğinde nasıl çil yavrusu gibi dağıldıklarını göreceksiniz.