şükela:  tümü | bugün
  • taciz edilen çocuklarının ailelerinin sus payını alıp taciz edenlerden şikayetçi olmayacağı skandal.
    yeni türkiye'de böyle. fakir çocuğu bul. taciz/tecavüz et/yurt yangınında öldür/ya da başka şekilde zarar ver. bedelini öde, aile sussun ve herkes mutlu!!
  • süleymancı falan değil bunlar, oğlancı.

cemaat çatısı altında oğlancılık yapanlara 5-10 yıl ceza verip yatırmayacaksın. önce 5-10 yıl soluksuz becereceksin. sonra o sakalını g.tüne kıvırıp sokacaksın. denetime tabi olacak çıkınca, o sakal o g.tten çıkmayacak.

modern bir düşünce yapısına sahip olup, hümanistimdir de, 'bu itlere ''recm'' cezası gelsin ilk taşı ben atarım, o derece.
  • aslında müslümanlar ile müslüman olmayanlar arasındaki ayrımı bir bilsek, hem bunların önüne geçeceğiz, hem de midemiz bulanmayacak, ya da üzülmeyeceğiz. olay şudur ki, adıyamancılar, mahmutçular, süleymancılar, kaplancılar, ışıkçılar, refahçılar... bunların dinle imanla bir alakaları yok. fetöyü falan hiç saymıyorum zaten. ayrıca her müslüman gibi gözükene da "lan bu adam müslüman, hayatta böyle birşey yapmaz" dememek lazım, çünkü müslüman mı değil mi bilmiyoruz. olduğuna emin olduğumuz müslüman'dan ise zaten şüphelenmeyiz.
    en kötü olay ise halkın bu güruhtaki insanları hakikaten müslüman sanması. hala da sanmaya devam edeceklerini biliyorum. sonra islamiyet kötü din.
  • 29 kasım 2016 adana öğrenci yurdu yangını sonrasında vefat eden çocukların ailelerine zorla* veya haberleri olmaksızın hesaplarına para yatıran tarikat.

taciz sonrası aynı stratejiyi takip etmesi şaşırtmaz.

(bkz: adana'daki yurt yangınına yayın yasağı)

(bkz: aladağ yangınında ölen zeliha'nın taziye evi)

(bkz: mahkeme öncesi aladağ tarikat yurdunun yıkılması)
  • --- spoiler ---
    10 ve 11 yaşındaki iki çocuğa cinsel istismarda bulunan yurdun müdürü i.t.
    --- spoiler ---

bir ad soyad kısaltması bu kadar mı yakışır. o.ç. den* sonra en iyisi.
  • 18 yaşından küçüklere din eğitiminin acilen yasaklanması gerektiğinin bir başka kanıtı olan skandal.
  • insanların çocuklara üzülmeden önce birilerine, birbirlerine sallamaya başlamasına neden olan olay.

bi durun yahu. aileye varana kadar saldırmadan önce bi durun. üzülün.
  • celal şengör tv'de çok güzel bir laf etmişti zamanında. demişti ki "tarihte dinciliğin yükseldiği her yerde ahlaksızlık tavana vurmuştur". doğru hakikaten, ülkede yolsuzluk ve hırsızlık gırla giderken bir de bu islamcı yurtlardaki taciz tecavüz vakaları çıktı başımıza.

videonun linkini bulursam eklerim buraya.
  • artık bir ortadoğu ülkesi olduğumuz için haber değeri yoktur.

sikimde de değil açıkçası, anası babası düşünsün.

ama işte olmuyor, böyle düşünemiyorum. çekip kurtarasım geliyor bu çocukları ellerinden.

10-11 yaşındaki çocuğa türban takacak kadar hastalık derecesinde dinci olup, taciz edilmelerine dolaylı bir şekilde de olsa neden olmak çok trajikomik değil mi sizce de ?