• (bkz: milli takım golüne sevinememek)

eskiden böyle değildi amk.. havalara uçardık.. gol oldu öyle mal mal bakıyorum televizyona.. ben mi değiştim milli takım mı bir şey kaybetti yaşlanıyor muyum... akşam akşam kafamda deli sorular..
  • rus oyuncu düşünce, yerdeki konfetilere öyle bir bulandı ki, panelenmiş tavuk gibi oldu eleman.
  • sahayı çin kerhanesine çeviren trabzon halkını da ayrıca tebrik etmek gereken maç.
  • 30 yaşındayım resmi bir milli maçın yayınlanmadığını ilk kez görüyorum.

skandal lan. ülkenin takımının maçını hiçbir ülke kanalı vermiyor. hadi türk ırkına düşmansınız milli bayramlara düşmansınız milli değerlere kurucu öndere falan düşmansınız da buna da mı karşısnız amk? ümmetspor maçları mı istiyorsunuz?
  • erdoğan arıkan'a göre müthiş bir maç, müthiş bir mücadele, müthiş bir yayıncılık, müthiş bir akşam.
    bana göre yarrak gibi bir maç, yarrak gibi bir mücadele, yarrak gibi bir yayıncılık, yarrak gibi bir akşam.
  • bir ülke düşünün, vatandaşı mevcut hükümetin spor dahil ülkedeki tüm kurumları liyakattan bir haber yönetmesinden ötürü milli takımına bile bir şey hissetmiyor.

bu takım türkiye cumhuriyeti’nin milli takımı değil. hükümetin milli takımı. yalakaların, riyakarların milli takımı. rantçıların, din tüccarlarının takımı. adamların takımı.

bir futbol sever olarak ülkemin milli takımına karşı olan tutkumu dahi bitirdiğiniz için sizi her anışımın arkasını bir küfür tamamlayacak.

tanım: yeni türkiye’nin takımının maçı.
  • kadroyu gördüm gözlerim yaşardı. beklerimiz ligin en iyi defansına sahip olan fenerbahçe den seçilmiş. özellikle defanslarının en göze batan kısmı olan sağ ve sol bekleri kullanılmış.

daha iyi bir seçim olamazdı. tebrik ediyorum ilgili kadroyu kuranları.
  • trt'nin tl ile yayın hakkını satın alma mücadelesini yayınlasalar daha heyecanlı olabilirdi. sıkıcı olan maç.
  • akp izmir milletvekili alpay da maçtaymış.

izmir'de neden milli maç oynanmadığını sorsanıza bakalım ne diyor?
  • acil işim çıktığı için batı üst blok 216 nolu tribünde yer alan kombin şaka lan şaka ne maçı. milli maç var yayınlayanımız yok.
    takımın haberi vardır inşallah maçtan.
hesabın var mı? giriş yap