şükela:  tümü | bugün
  • special by request set adı altında gerçekleşecek turne.

ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı.

sleeplessssssssss

edit: mekan zorlu
  • ekrem imamoğlu'nun ilk icraatidir. helal olsun be!
  • son zamanlarda aldığım en iyi haber
    şaka şaka ekrem den sonra yine de iş yapar
  • bilet satışı başladı mı merak ettiğim etkinlik. google amca sorularıma cevap vermedi. bir bilenden yeşillik bekliyorum.
  • büyük olay büyük iş.

2004 öncesi parçalar setlistte olursa tadından yenmez. efsane konser olacak. tüm turneyi izlemek istiyorum.
  • bu adamlar önceden istanbul, ankara'da bar grubu gibi her hafta konser veriyordu. şimdi konsere gelmeleri olay oluyor.
  • biletleri 110 tl'den biletixte satışa çıkmıştır.
  • zorlu psm turkcell sahnesinde gerçekleşecek konserdir. 6 eylül ankara ve 8 eylül izmir olmak üzere ülkemizde iki konser daha vereceklerdir.

biletix: tık!

edit: bilet fiyatı biletix'de 110 tl, özel satış noktalarında ise 100 tl.

konser "special by request set" kapsamında olduğu için çalınması istenen 10 şarkı seyirciler tarafından oylanıyor ve bunun için bilete gerek yok. oy vermek için buraya tıklayabilirsiniz.
  • oy kullanirken 1 oyunuzu flying'e vermeniz gerekiyor...
  • abi bıktım bütün müzik organizasyonlarının zorlu-babylon-vw arena üçgenine sıkışmasına. tamam ses düzeni ve temaşa olarak iyi mekanlar ama biraz da daha konser ruhuna uygun mekanlar da -yeniden- tercih edilmeli. neden bu konseri şişhane tarafında, beyoğlu tarafında izleyemiyoruz mesela?.. üstelik maddi açıdan da daha uygun olacakken...

neyse, yine de güzel bir eylül cumartesisi hayatımın en öznel grubunu (6 mı, 7 mi?) izleyeceğim. buyursunlar gelsinler, başımla beraber.

geçici bir barış olması dileğiyle.