• önüne geleni çekip paylaşanlara göre tercihimdir.

artık bunu yapmayan kalmadı sanırım.
    bir de bu olay her trendde olduğu gibi gençlerden orta yaş grubuna sıçradı son senelerde.
  • ben de beceremiyorum bunu ya. hatta hiç beceremiyorum. anın tadını çıkarayım diye mi? beceriksizliğimden mi bilemedim...
  • aynı zamanda 7.000 fotoğraf arşivlemektedir.
  • butun ayaklarin sere serpe paylasildigi, arkasinda havuz temasi barindiran ve bazen de icecegini yeni almis bir sekilde resim cektirip bunu paylasan comolokkolar..
  • 7 gun tatil yapamayan aptaldir.
  • fotograf cekmekten tatil yapamiyorlar. dinlenmek,eglenmek icin mi tatile cikiyorlar sosyal medyada paylasim yapmak icin mi belli degil. instagramda coklu fotograf paylasimi oldugu halde 5 dakikada bir yeni fotograf paylasarak timeline'ı skip birakiyorlar.
  • selfie çubuğuna pasaport çıkarıp onun da resmini çekerler..
  • büyün bir kış para biriktirip veya kredi kartına taksit yaptırıp bütün kış onu ödemekle geçiren insandır. hayatının amacı bu tatildir. burada çekeceği, paylaşacağı bir sürü fotoğrafla instagram fenomeni olacaktır. öyle zengindir, sofistikedir ve öyle tarifsiz tadların uzmanıdır ki sanırsınız yılda 180 gün bu hayatı yaşar.
    sonra ben de geçen sene baktığım otelin bu sene fiyatının 2 katına çıktığını görüp, niye acaba diye sorgulayıp dururum. e bu kadar elit kaynayan ülkede ucuz mu olsun bu fiyatlar.
  • tatil yapamayan insadır
  • tatil yapamayan instagram emekçisidir.

bir de lafa sen ben biz onlar diye girmiş. tanrıya şükür bir elin parmaklarını geçmez çevremde böyle tipler.

öyle, aslında hepimiz böyleyiz tiplerine girmeye gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap