şükela:  tümü | bugün
  • benim için madonna'nın uzattığı mikrofona like a prayer çığırmak olarak kalacak olan, hayatımda izlediğim - yüksek ihtimalle de - daha iyisini izleyemeyeceğim konser.
  • bu temmuz'da, hayranlığımın 9. yılını doldurmamın şerefine yaşadığım şehre kadar gelmiş, madonnaturk grubu olarak confessions tour'dan beri debelenmelerimizi haklı çıkarmış, dünyaya kural koymuş ve koymaya devam edecek olan gelmiş geçmiş en başarılı kadın solistin konseridir. sevenleri için unutulmaz bir tecrübe, sevmeyenleri için "vur abalıya" fırsatı olmuş ve büyük ihtimalle sonlandığında yeni rekorlara imza atacak turnenin* türkiye ayağıdır.
  • üstünden bir buçuk yıl geçmesine rağmen arada bir aklıma geldikçe "ohyş o neydi la öyle" dedirtip tüylerimi diken konser.
    ama yine de dünya gözüyle confessions tour'u canlı izleyen azınlıktan olamadığım için içimin biraz buruk olduğunu söylemeden geçemiyciim.
  • ben de gitmiştim bu konsere.
    bir daha gelmez dedim, ben de dünya gözüyle böyle büyük bir konseri göreyim dedim.
    eşim ve bir arkadaşımızla beraber gittik.
    taaa sahnenin karşısında en arkadan izledik. en ucuz yerler orasıydı.
    oturduğumuz yer hakikaten uzaktı ancak hala biraz daha fazla para verip de biraz daha yakından izleseydik demiyorum. bizim oturduğumuz yer de, biraz daha pahalı olan yerler de sahneye çok çok uzaktı zira.
    ancak konserden sonra sahnenin çok yakınındaki yerlerden izleseydik iyi olurdu dedim. o zaman adam başı 1000 tl civarındaydı. şimdiki aklım olsa oradan almayı düşünürdüm. onlar hem erken girdiler, hem de sound check'i filan da izlediler sanırım. gerçi orada da sigara içince madonna kızıyormuş.

konsere izleyici olarak gelenlerin çeşitliliği çok hoşuma gitmişti. her tipten insan gelmişti.
    yolda yürürken o kadar değişik insan gözden kaçıyor. hepsi oradaydı, bir arada.
    biraz abartacağım ama ülkeye dair umutlarım da artmıştı o gün.
    ülkede böyle insanlar da varmış diye.

güzel bir anı olduydu bizim için.
    daha da gitmem sanırım böyle bir organizasyona. bir daha türkiye'de böyle bir organizasyon olur mu onu da bilmiyorum.
  • la isla bonita’nin soylenmedigi muhtesem konser
  • arkadaşlarım şanslısın desede hiç şanslı olduğuma inanmadığım ama doritos'tan kazandığım biletle gittiğim konserdir. bir tanede değil 2 bilet birden kazanmıştım.

genelde rock & metal konserlerine gitmiştim fakat izlediğim en iyi sahne şovuna tanık oldum. tamamiyle görsel bir şölendi. gang bang şarkısının konsepti çok çok iyiydi.

bir diğer izlediğim en iyi konser rammstein.