şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ali atabey)

üst edit: diyecek söz bulamıyorum... maalesef ölüm haberi gelmiştir. haber

bir arkadaşın mesajı üzerine paylaşıyorum. 7 haziran cuma günü istanbul halkalı'da kaybolmuş zihinsel engelli çocuktur.
    görenlerin polise veya 0530 737 34 76 nolu telefona haber vermesi rica olunur.

resim1

resim2
  • destek olalım. en kısa zamanda, sağ salim bulunması dileğiyle.
  • - ekşi sözlükte paylaşılan bir entry milyonlar tarafından okunuyor..bizim yapmamız gereken sadece mantıklı-mantıksız bir şeyler yazıp gündemde kalmasını sağlamak..sosyal sorumluluğu olduğunu inandığım bu oluşumun gerekli hassasiyeti göstereceğinden şüphem yok..umarım bu evladımız da bir an önce bulunup ailesine kavuşturulur..

edit: @umaci adlı kullanıcının vermiş olduğu değerli bilgiyi sizlerle paylaşıyorum..

bu çocuk gibi zihinsel engellilere veya alzheimerlı yaşlılara durumunu belirten, üzerinde durumunu belli eden ve iletişim bilgilerinin bulunduğu, dikkat çeken ve çıkarması kolay olmayan künye, bileklik vb. bir şey takılmalı.

nereden biliyoruz belki de çocuk birilerince görüldü ama kayıp olduğunu anlamadıklarından hiçbir şey yapmadılar veya kayıp olduğu anlaşıldı ama hiçbir iletişim bilgisi olmadığından ailesine ulaşılamıyor?
  • yukarıda kalması gereken başlık.

umarım en kısa sürede sağ salim bulunur.
  • zihinsel engeli olduğu söyleniyor...
    yardım lütfen...
  • yukari!

umarim sag salim, tez zamanda bulunur.
  • halkalı'dayım, gözüm bu genç için açık olacak.
  • bulunmasını dilediğim çocuk.
  • hemen yukarı
  • yukarı