şükela:  tümü | bugün
  • kemal kılıçdaroğlu'ndan recep tayyip erdoğan'a milli iradeyi temin etme daveti:

"17 ay beklemeyelim, erken seçime gidelim' dedik yerel yönetimlerde. gelmediler, kaçtılar. hayatımda milli iradeden korkup kaçan bir genel başkan görmemiştim, onu da görmek bana nasip oldu. şimdi teklifi biraz daha yumuşatıyorum, kaçmasın diye. gel istifa eden veya görevden alınan belediye başkanları için erken seçim yapalım. niçin korkuyorsun niçin kaçıyorsun? hodri meydan demeye devam edeceğim sonuna kadar".
  • s.ktirsin gitsin evinde yapsın erken seçimini. bu adam laf söylerken benim enerjim çekiliyor yeminle, mıy mıy afedersin! bir seçim çalışman mı var, yeni bir stratejin mi var? hayır. çocuğunu yakarak öldürsen şikayetçi olmayacak, kol kırılır yen içinde kalırcı, alnı secdeli(!) zihniyetle böyle mücadele edilmez sayın gılışdar.
  • bence biraz daha beklesin. mevcut hükümet o kadar formundaki seçimi beklemeden kendileri bile kalkıp gidebilir. şaka bir yana türkiye tarihinin en berbat performansını sergileyen hükümetlerinden biri tarafından yönetiliyoruz.* bu aynı zamanda akp'nin de 2002'den beri en berbat hükümeti.
  • yemin ederim bu adam enayi keriz. ulan bekle şu sıra her gün 5 kuruş yükseliyor kur. sanane seçimden. bak herkes memnun. bekle biraz daha kaynasın di mi?

keriz ya.