şükela:  tümü | bugün
  • ankara'dan da duyulmaya başlanan havlamalardir.
  • istanbulun göbeği üsküdar'da duyulmayandır. ne meraklısınız hemen deprem demeye ya. bok var. yaşamamış ama korkmuyor değilmiş. bi yaşa ama sadece sana olsun bak bakalım nasıl oluyor. komik sanıyosunuz kendinizi. depremi de komik bi şey sanıyosunuz belli
  • tabi anlamsızca empati yoksunu lakırdılarınızı sırf laf olsun diye gelin buraya yazın, hiç düşünmeyin; acaba deprem felaketini yaşamış, aklınıza gelemeyecek kadar kötü saatleri beton ve demir yığınlarının altında geçirmiş, sevdiklerini yakınlarını deprem felaketinde kaybetmiş, geçirdiği travmanın etkilerini onlarca yıl geçmesine rağmen atamamış birileri okur mu bu başlığı, korkuları bir anda tekrar alevlenip, uykusuz günlere merhaba der mi filan umurunuzda olmasın, aklınıza gelen iyi kötü her şeyi geyik malzemesi yapın. umarım hiç bir zaman deprem felaketini yaşayıp yazdıklarınızdan pişman olmazsınız.
  • 1800'lerden bile kalmayan, bilim çağından önce, simyacı aklın ürettiği, ampirik ampirik sözlerle deprem tespiti yapmak ancak bi ekşi yazarına ait olabilir söylemimi tekrar kanıtlıyorum... he amk köpek havladı, köpeğin havlaması kadar doğal ne olabilir lan? miyavlarsa başlık aç, köpek havladı diye başlık mı açılır amk. bunu söyleyenin hayatında hiç deprem yaşamaması da ayrı bi ironidir. bilmem kaç yıldır 1. derece deprem bölgesinde yaşayan biri olarak depremi önceden hissedebilecek, tespit edebilecek hiçbir yol, yöntem çıkarmadım bugüne kadar. bu işin de mantığı yoktur zaten. he eğer olur da deprem olursa söz veriyorum bu başlığını #spoiler kategorisine alacağım, söz bak.
  • bu ruh hastası idiot'lar birşey moda oldu mu bokunu çıkarana kadar spastikçe o başlığı her sikime açarlar.

"istinbıl'da vıkı bılın hıdıse"

hasiktir göt, istanbul senin sokağından mı ibaret ?

ilgi arsızlığından insanların hassas olduğu konularda rahatsızlık vermeye çalışanlara çok daha ağır şeyler söylenirde siktir et.

bokunda boğul.
  • bu tarz konu açanların hayatları, genel olara sosyal olmak isteyen ama evden çıkmayan, tek yaşayan, korkak, dikkat çekmeye ve enteresan bir olay çıksın da inanalım veya insanlar benim haklı çıktığımı görsün tipinde ki insanlar. hatta çoğunluğu da kadın oluyor.

sözlükte de bol bol var.