şükela:  tümü | bugün
  • sorumlulara en ağır cezaların verilmesi gerekiyor artık. 2 gün üst üste pfdk'ya sevkedilen bu 2 kişi en az 20 maç ceza almalı.

https://twitter.com/…tatus/1060174583150592000?s=19
  • fenerasyonun bildigin savaş açtığınin göstergesi olan sevklerdir. resmî yayın organından kabadayı açıklamalar yapanlara tek bir yaptırım yok ama gs olunca konu hiç es geçmiyorlar.
  • hayali düşman yaratıp, ona buna salça olup, kendi başarısızlığını örtmeye çalışan hocaya karşı geri adım atılmamıştır.
  • direk pfdk yı kulübe sevk edin bari de iş kökten çözülsün. bu nedir ya her açıklamaya sevk amk.
  • başakşehir'in şampiyonluğunu şansa bırakmak istemiyorlar demek.

emir büyük yerden gelmiş belli. emir çok açık ''febe, olmazsa belediye şampiyon olacak bu sene''

bunlar daha iyi günlerimiz. her şeye hazırlıklı olsun galatasaray camiası.

not : koseçkispor
  • geçen cuma gecesinden beridir hem sosyal medyada hem de basında sadece galatasaray'ın takım olarak suçluymuş gibi davranılması, fenerbahçe'nin nasıl ayakta kaldığını gösteriyor bize.

her şey açık amk. açın bakın. belhanda ile soldado tartışıyor, jailson gelip tokat atıp kaçıyor, olaylar kızışıyor. şu durumda herkesin defalalrca saldırdığı kişi de hasas şaş, ki bu herif yüzünden galatasaray'ın bu kadar üstüne geliniyor. yani hasan şaş'ın yaptığı salaklık olmasa, belki de ihale jailson'a kalacak.

yani, yönetim değişiyor ama türkiye'de futbol algısını yöneten güruh asla değişmiyor. şimdi de galatasaray, fenerbahçe karşısında cezalar alacak. geçen sene şampiyon olmasaydı bu maç kardeşlik içinde biterdi.

ama galatasaray özlemişti ebedi dostunu. burada yazıp duruyordunuz. alın size fenerbahçe. iyi oluyor amk.
  • 5 yıllık sözleşmeyi taze imzalamış fatih terim hareketlerinin sonucu olan kararlardır.

(bkz: im'para'tor is loading)
  • topunuz gelin orospu çocukları sizi, ben bu kulübün yerinde olsam bu rezil ligden bu kulübü çekerim yeminle çekerim ve emin olsunlar ki 30 milyon galatasaray taraftarı arkasında olur kulübün.

başakşehir denilen proje takımının tek rakibi şu an bu ligde galatasaraydır. galatasaray en kötü zamanında şampiyon olan takımdır, bu tehdit bu korkuları bu yüzdendir. fırsatını buldukları için elinden geleni ardına koymayacaklardır!
  • en az 20 mi? ne 20 arkadaş. en az 55-60 maç ceza olmalı ki rahatlasın herkes !

ee kuş terbiyecisi olmak kolay değil. ceza alacak ki,takımın dengesi iyice bozulacak.

sağlam operasyon yapılıyor. helal valla...
  • (bkz: pfdkception)

yalnız o değil de bunun üzerine bir daha konuşurlarsa daha enteresan bir hal alacak durum. bana kalsa adanalı ve şurekası futboldan yasaklanmalı ama tahkimle 5-6 maç ceza verip dosyayı kapatırlar. bu arada ligden çekilmezseniz en adisiniz. zaten bu kadroyla bir bok olacağınız yok millete boşuna masraf yaratmayın.

ayriyeten adanalının cezasını erteleyen de rus futbol federasyonuydu di mi götelekler? o zaman sesiniz çıkmıyordu.