şükela:  tümü | bugün
  • fanatik fenerbahçeliyim ama lens’in pozisyonuna kırmızı doğru diyen arkadaşlara tenis veya gülle atma ile ilgilenmelerini tavsiye ederim.
  • galatasaraya bok atan arkadaşların sesi çıkmıyor? noldu öldünüz galiba?

beşiktaşın küsküyü yediği maç. memiktaşım len amq
  • maci izlemedim. ulke puani vs geyiklerine de girmeyecegim. fakat insanlar, hakeme isyan etmis. yanlis hatirlamiyorsam fb'nin ivan bebek olayi da braga macinda degil miydi? oyleyse nedir bu turk takimlarinin braga deplasmaninda hakemden cektigi? uefada lobileri var da biz mi bilmiyoruz.
  • beşiktaş ölüm maçına çıksa ölür öyle bir takım.

peşinen söylim beşiktaslıyım. ve alıştım artık bu duruma takımda necip , oğuzhan köylüsü ile caner denen dinazorun acilen gitmesi gerekiyor. o lens de öyle . boş adamlar takımda yer alıyor.
  • yenilgiyi hakeme bağlayan sığırlar göstermiş başlıktır. skoru hakeme bağlayabilirsiniz ama yenilgiyi değil. zaten ayıp olmasın diye gidilmiş, kırmızı olmasa yine yenilirdi beşiktaş.

yatarak para kazanıldığını farkeden oyuncular oldukça ve oynadıkça bu takımdan bi skim olmaz gençler.
  • ahahahha noldu galatasaraya laf edenler ellerine almış, topallaya topallaya geri geliyorlar. rezil ettiniz türkiyeyi rezil. sizi oraya gönderende kabahat, oturun kendi semtinizde simit yiyin. kürek kürek küsküye doydu sekiztaş.
  • (bkz: #97525689)

şu salağa bakar mısınız. hayatımda gördüğüm en büyük salaklık örneği olabilir bu. tiner falan diyorlardı da alakası falan yokmuş, siz düpe düz gerizekalıymışsınız, embesilmişsiniz. gerçeklerle bağınızı yitirmiş birer sikikmişsiniz siz.
  • --- spoiler ---

ahahahha noldu galatasaraya laf edenler ellerine almış, topallaya topallaya geri geliyorlar. rezil ettiniz türkiyeyi rezil. sizi oraya gönderende kabahat, oturun kendi semtinizde simit yiyin. kürek kürek küsküye doydu sekiztaş.
    --- spoiler ---

aç da son 10 yılın ülke puanına bak amk 6'lık fetöcüsü
  • maçı 4-1 kaybedeceğimizi düşünerek izlemediğim maç. biraz ilerleme var takımda az gol yemişiz. avcı gidene kadar bu takımdan beklentim 0. hastalık falan olabilir ama maça gitmemesi tüm kredilerini bitirdi. yaşanacak ilk puan kaybında görevine son verilecektir.

sezon başından bu yana yaklaşık 20 maç oynamış iyi oynadığı devre (bakın maç demiyorum) sayısı bir elin parmaklarını geçmez. burası başakşehir değil burası beşiktaş herkes nerede olduğunu bilecek ve ona göre hareket edecek. kısacası beşiktaş kendisine 3 beden büyük gelmiştir. şimdiden yolun açık olsun avcı.
  • umarım uefa gruplarında 0 çeken ilk türk takımı olarak yine tarih yazarsınız çapsızlar. hahhahahajahah