şükela:  tümü | bugün
 • caner konya’nın ikinci golünden sonra klasik el kol itirazlarını yapar, hakem de tamam sakin ol, var izliyor, ofsayt çizgisi çekiyor der, tabii caner yine de tatmin olmaz bağırır durur, çizgi çekilir sonra hakem caner’e döner ve imalı şekilde:
  - ofsaytı bozan sensin!
  der, sesli güldürdü, asdsdfdsa.
 • caner, fenerbahçe'yi motivasyon olarak çok düşürüyor. pas attığı adam topu alamayınca küfür ediyor, takım gol kaçırınca el kol hareketleri ile tepki gösteriyor. bunun adı hırs değil. bir tepki gösterilecekse bunu hoca gösterir ve onu da maç esnasında değil, maçtan sonra soyunma odasında gösterir. bizden* gitmesini isteme sebebimiz formundan daha çok bu tarz hareketler sergileyip takımın motivasyonunu düşürmesiydi. sen hırslı diye gözükmek için, gol kaçıran adama "olsun haydi beyler gol atıcaz, kazanıcaz!" demek yerine "hay senin a.koyay.m" gibi küfürler edip "s.kerim yapacağınız işi" tarzı el kol hareketleri yaparsan hem o adam, hem de tüm takım motivasyonunu kaybeder.
 • “ofsaytı da sen bozmuşsun caner” diyerek güzel bir açıklamada bulunulmuştur.
 • türk futbol severinin anlayamadığı bir konu var. her maç galip gelemezsin, her maç 3-5 gol atıp rakibi ezemezsin, hocan her maç şapkadan tavşan çıkaramaz, kalecin her maç efsane goller çıkaramaz ve en sonunda her sene sen şampiyon olamazsın.

  fenerbahçe taraftarı uzun yıllar gelmeyen şampiyonluk sonuçu çıldırmış durumda. takım yenilmiş tamam bitti gitti. olabilir bu ne çıldırmaktır? ana avrat söven ayrı bittik gittik ayrı bu ne yahu?

  şunu bi anlarsanız bu spordan daha çok zevk alırsınız. fenerbahçe yenilmedi konya yendi. adamların emeklerini neden küçümsüyorsunuz? tebrik edip geçelim önümüzdeki maçlara bakalım. bütün maçları yensek zaten zevk kalmaz. az zevk alın abicim.
 • arya stark’ın 200 ortasının bir sike yaramadığı bir maç daha...
 • ne güzel adamsın be yunanistan. fena da oynamadığın bir maçta oyundan çok erken çıkarılırken hiç atar gider yapmadan oyuna girecek oyuncuyu yüreklendirerek gittin kulübeye. valla başkası olsa küfür kıyamet çıkardı oyundan
 • allah fenerbahçe gerginliğinin bir sonucu olarak yine puskas ödülüne aday bir gol yediğimiz maç. allah'ın konyasporlusu gitti ibrahimoviç golü attı amk.
 • o kadar iyiyiz ki 4-0 dan aşağı kazanırsak yenilgi sayılsın diyen arkadaş ne yapıyor şu anda acaba ahahahaha.
 • fenerbahçe’nin 2-0 kaybettiği maç.

  olum siz salak mısınız? fenerbahçe’nin kaybetmesiyle golün iptal edilmesi arasında niye paralelik kuruyorsunuz. lan gol iptal edildiğinde dakika 31... bu demek oluyor ki en az 70 dakika gol atamamışsın. kaldi ki gol pozisyonunuz bile yok. ne anlatıyorsunuz lan siz? bu kafayla ligi 5. de bitirirsiniz, küme düşmeye de oynarsınız siz. çünkü koyunsunuz aq.

  sürekli bir, “hakemler şöyle hakemler böyle. bizim önümüzü kesiyorlar” edebiyatı. akp nin sürekli “dış güçler bizim ekonomimize saldırıyor, o yüzden ekonomi böyle” lafı gibi.

  edit: özel mesajı kapalı olan bazı gerizekalı arkadaşlar maçın 100 dakika olmadığını ifade ederek, "70 dakika" söylemim üzerinden bana saldırarak matematik bilmediğini iddia ettiler. o embesillere biri desin ki, maç ilk yarı ve ikinci yarı toplamda 12 dakika uzadı.
 • itiraz eden canerin de 2 metreyle ofsaytı bozan adam olması ilginç