şükela:  tümü | bugün
 • chp’de 48 milletvekilinin -aralarında ince, cihaner, böke gibi isimler varmış- ortak bildiriyle chp’nin antidemokrat, faşizan tüzük taslağına sahip olması öne sürülerek kaynatılan kazanların gün yüzüne çıkması.

  kazanda kim var yahni mi? diyecek olursanız durum hiç öyle sandığınız gibi değil! kılışlar’ın parti içinde kurduğu teşkilatlanma kendisini koltuktan etmeyi bi süre daha erteleyebilir, şu an kaynayan kazanda ise kazanı kaynattığını zanneden bu 48 kişinin vekilliği olabilir(gülücük). çekirdeği stokladım.

  cehepe’nin bu halleri çok şapşik değil mi?! kılışlar pardon kılıçlaroğlu çıkar “kardeşim chp öyle akp mhp xyp zxp partisi gibi değildir, herkes eleştirir onları da dinleyeceğiz, onların da sorunlarını önemsiyoruz zart zurt pat küt” sonra da “derhal burayı terket kardeşim” adam ya sev ön koşulunu bile koymuyor(gülücük)

  söylesin biri bana bu parti mi yönetecek türkiye’yi! ha ha ha.-güldürmeyin-
  kaynak
 • (bkz: tutmaz)
 • (bkz: tutmadı)
 • yine hükümetin bir açığı çıktı sanırım ortaya. her seferinde zıplıyor bu aktroller.
 • siyasi partide siyaset yapılır muhalifler olur. halk için devlet için en ideali parti içi çalışmalarla gruplarla olur. güleceksen seni arka odaya alalım. kılıçdaroğlundan kral olmaz haklısın başkan olur hatta demokratik ülkeye yakışacak. sizin zihniyetinizdense halk olmaz köle olur işsizlik, zamlar, açlık, zulüm, sömürü, namussuzluk almış yürümüş, devletin içi boşaltılmış, savaşlar var her gün insanımız ölüyor siz hala cehape kılışlar deyin bik bik kendinizi kandırın. chp iktidar belki olur sizden bi bok olmaz.