şükela:  tümü | bugün soru sor
  • köpeğin bir saat orada bekletildikten sonra barınağa götürüldüğü ve orada öldüğünü söyleyen görgü tanıkları varken hala köpeğin klinikte tedavi gördüğünü söylüyorlar. klinikten bir fotoğraf ile kanıtlasınlar da açıklamalarına inanalım. ben şöförün de işine son verildiğini sanmıyorum.
    lütfen imzalayalım imza kampanyası
  • kamil koç'un açıklama yapıp olaya açıklık getirmesi gereken olay. kasıt varsa birilerinin hesabını da vermesi lazım.
  • sözlükte pek ilgi görmemiş olay. metro turizm olmadığı için herhalde.
  • köpek iç kanamadan dolayı ölmüş. lütfen bimere şikayet edin beş dakikanızı almıyor ah vah etmekle bir şey olmuyor. göz göre göre bu masumların hayatlarıyla oynuyorlar. ne kadar sövsem az yaşattıkları acının aynısını yaşayıp gebermeleri dileğiyle.
  • sirket,
    -soförü ve yetkilileri isten cikarmali, hakkinda islem yaptirmali,
    -bundan sonra hayvanlari ücretsiz tasimali,
    -her yil barinaklara yüklü miktarda yardim yapmalidir.
  • 07.03.2018 de gerçekleşen olay, aslı astarı nedir bilmiyorum.
    -ilgili video-
    eğer şoför kasıtlı bit şekilde yapıyorsa bunu ki videoyu çeken kişi tarafından öyle gözüküyor. videoyu çekip sessiz kalanın da o kişininde(!) cezalandırılması için elimizden geleni yapalım.
    olay gerçekleştikten hemen sonra kamil koç un köpeği veterinere götürüp götürülmediği bilinmiyor. herhangi bir açıklama yok. yok. yok..!

düzeltme: firmadan gelen ilgili açıklama
    (o kadar duyarlıydınız ki belki merak etmişsinizdir. )
  • aynısı bize de omuş olay, köpeği ezmesi çok üzücü ancak köpeği ezmemek için son anda manevra yapıp yolcuların hayatını tehlikeye atmaktan daha iyi bir seçenektir.