şükela:  tümü | bugün
  • volkan'ın niye çıldırdığını merak edenler için.

ahlak abidesi talisca
  • abiler kusura bakmayın ben galatasaraylıyım. "sen kendi takımına bak lan önce" diyebilirsiniz, ama ben son yıllarda bu kadar eğlendiğim bir gol hatırlamıyorum. özellikle de bütün stadın taşak geçtiği, ana avrat gittiği, 9 kişi kalmış takımdan bu golü yemeleriyle evde kahkaha attım, orgazm oldum.

başakşehir maçında demiştim şampiyonluk golü attılar diye. son dakika antalya'ya attıkları gol şampiyonluk golüdür. benim hatırladığım yakın yarışlarda hep böyle oldu bu işler.

bir kez daha ahahahahaha. kusura bakmayın beşiktaşlı arkadaşlar. hepinizi seviyorum, ama bu gole gülünür.
  • bir beşiktaşlı olarak yazıyorum; başka gol(ler) atmak için birçok fırsat yakalamamıza ve çok iyi oynamamıza rağmen şu rezil top oynayan fenerbahçe 80. dakikadan sonra bala göte 1 gol atar ve maç berabere biter ve sonra sinirden kendimizi sikecek kıvama geliriz.

çünkü beşiktaşlı olmak bunu gerektirir.
  • hahhahahajha 6 atsak böyle tatmin olmam
  • uzay takımına 9 kişi yasladığımız maç. hadi şimdi siktirin gidin.
    dinamo kiev'in çıkarmadan 6 tane yasladığı takımı barcelona yaptılar bize.
  • herkes aptal aptal gülmüş ancak kimse maç hakkında tek kelime etmemiş.

öncelikle beşiktaş ilerde baskılı başladı. sık gelişen organize atakları sonucunda hala okuyo musun lan hahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahah.
  • bu senenin trollü de fener oldu he. adamlar derbi bug'ı mı buldu ne olduysa son dakikada gelip atıyorlar arkadaş durduramıyoruz. hadi şimdi çık işin içinden çıkabilirsen.
  • edit.
  • şeref yoksunu olduğu halde şeref şeref diyenlerin arka kapaklarında patlayan maç. fazla konuşmayın, adam olun.
    fenerbahçe'nin en ölü halini bile yenemiyorsun sonra da tek büyük beşiktaş. he amk he.
  • fenerlilerin hala 1 puana sevindiğini sanan malları gösteren maç olmuştur.

olm biz, o pas yapıldığında oley çekerken göt olan taraftarınızı gördükçe seviniyoruz lan.
    fener'e böyle koyarlar aman derken bestenin son harfleri bi yerine kaçan taraftara gülüyoruz.
    o orta parmak yapıp, yerdeyken öpücük atan, medine dilencisi kılıklı talisca'nın yerde robinson abi'den dayak yiyen cuma sıfatyıyla bakmasına gülüyoruz.
    kenarda yüzüne ışık tutulmuş tavşan gibi kalan şenol güneş'in tipine gülüyoruz olm.
    biz tarihin en iyi beşiktaş'ı diye lanse ettiğiniz takımın son haftalarda yusuf yusuflamasına gülüyoruz.

biz fenerbahçe'yiz, en iddiasız sezonda bile olsa derbi'de fenerle oynuyorsan haddini bileceksin.
    bizim için bu kötü sezon bitti. en boktan dediğimiz sezonumuzda 2.lik yarışı içinde olmak sizi kesebilir ama fenerbahçe'liyi kesmez, bu saatten sonra ister başakşehir şampiyon olur ister beşiktaş hiçbir fenerlinin de sikinde olmaz, sizin gibi kupa bizim lig gs'nin yalamalıklarına girmeyiz.
    bizim için bu kötü sezonun sonunda sizin bu göt olmanız bizi mutlu etmekten ziyade götümüzle gülmemize sebep oldu sadece olan bu.