• şimdiden başlayacak anlaşılan.
  • bu sezon fenerbahçe'nin kazanabileceği tek maç.
    pardon bir de galatasaray maçı var.
  • bir galatasaray'lı olarak, olaya dışarıdan bakan bir göz olarak, bazı beşiktaşlı arkadaşların şöyle gangbang yapıcaz, böyle hardcore olacak vs. gibi tahminlere son vermeleri gerektiğini düşünüyorum.

bjk evet favori olacaktır görünen o ki, ancak bu fb denen ballı takım böyle maçları kendi lehine çevirebiliyor. trabzonlular yıllardır kendilerini sikiyorlar artık fb maçlarında sinirden. fener iyi diye mi yenemiyor trabzon. veya 2000 yılında fener ligi 7. mi ne bitiriyor, galatasaray açık ara şampiyonluğa koşuyor, 1 ay sonra uefa finali var, samiyende galatasaray-fener karşılaşması oynanacak (ligin ilk yarısında galatasaray feneri kadıköyde yenmiş). herkes galatasaray'dan tarihi fark beklentisinde. ancak fenerbahçe galatasaray'ı samiyende johnson'un uzaklardan vurduğu ve e.belözoğlunun götüne çarpıp giren şutuyla 1-0 yeniyor, hem de korner atmadan. bu tip örnekleri fener lehine çoğaltmak mümkün.

ben iddiacılara sürpriz kovalayın diyorum :d
  • "şöyle sikicez,böyle sikicez" diyen tinerciler de geldiğine göre sarı kanaryamın kazanacağı maç olacaktır.yallah köprüaltına!
  • aziz gidecekse beşiktaş 10 atsın bu sezon umrumda olmaz.ama bizim takıma ben de güvenemiyorum bir hafta gider konya'ya yenilir 3 5 gün sonra bakarsınız manchester'ı yener.
  • ucak biletimi uzaklardan iki kisi aldigimiz ve iki kisilik bilet devredecek arkadaslarin bir yesil uzaginda oldugumuz mactir.
  • 2 bin metrekare pankart hazırladığımız maç. dünya da el ile boyanmış en büyük pankart.
  • tahminlerim tutarsa beşiktaş için şampiyonluğunu ilan etme maçı olabilir. adanayı yenersek 7 puan yapıyoruz farkı 6 maç kala. haftaya tahminen dağılmış oyuncuları ceza almış ve fener maçından çıkmış bir basaksehirle oynayacağız. kazanırsak 5 mac kala 10 fark yapar.

derbi haftası bizden once antalya deplasmanına çıkacak yine başakşehir. olası bir puan kaybında derbi şampiyonluk maçı olur. fener de 2.lik için gelir. güzel bir maç çıkar ortaya.

bekleyip görelim bu şekilde olacak mı.
  • eğer şampiyonluk maçı olursa, deli eyyam dönecek dediğim maç. o maçı beşiktaşıma yedirmezler. demedi demeyin. aha yazıyorum buraya.
hesabın var mı? giriş yap