*

şükela:  tümü | bugün
  • şahsi yorumum; artık sıktın acun. yıllardır survivor programını bu millete sunuyorsun o da reytingten sana iyi kazanç getiriyor diye. git biraz yeni şeyler üret amk yıllardır aynı programlar. o kadar ekibin var ne işe yarıyor lan bunlar. bide gitmiş survivor panorama diye yorumculuk programıda yapmış. abi kanalın adını toptan “sörfayvır” olarak değiştirde sende kurtul bizde amk.

bide o karında sıktı. telefonda şeyma, televizyonda sörfayvır. ıyyy.

(bkz: sörfayvır)
  • (bkz: tamam)
  • işsizliğiniz artık resmi olarak tescil edildi yani?

bazı işsizlerin ruhunu okşamış açıklama.
  • acun ılıcalı sana tarafsız bir şey söyleyeyim o zaman.

neden hukuku sıfırlayan, gazetecileri hapse eden, medya özgürlüğünün a. koyan bir partiyi destekliyorsun?

ak parti iktidara geldiğindeki parti mi bugün? neden basın özgürlüğünü savunmuyorsun?

bana düşmez diyorsan destek de vermeyeceksin.
  • (bkz: mahalle yanarken orospu saçını tararmış)
    bi derdim bu kaldıydı.
  • sadece okumakla olmaz soru cevap icin bekleriz.
  • şimdi adam burayı okuduğunu söylemiş ya bizim gaza gelen medya dünyasının otoritesi olmuş yazar arkadaşlar parmak sallaya sallaya akıl vermeye başlar.

ego tatmini değil de fikrini beyan edecek birisi olarak ben de bir iki kelam etmek isterim.

yapımlarınızın hiçbirini izlemiyorum. eskiden çok ateşli bir takipçi olmasa da denk gelince izlerdim. şu an izlemiyor oluşumun sebebi yıllardan beri aynı formatta aynı lavuklarla aynı şeyi yayınlıyor olmanızdır. yapımların yasal olarak yayıncısı olmanız bunu sonsuza kadar yayınlayabileceğiniz anlamına gelmiyor. lütfen şu saçma programlara artık bir son verin.
  • bu adamı bende seviyorum. adam sıfırdan buralara geldi, sempatik biri. öyle ya da böyle adam başardı. lakin şeyma hanımcım yüzünden başarın çatır çatur hiç ediliyor. o görgüsüzlük ne abi öyle? ilk zamanlar güzeldi ama son programlar sıktı, izlenmiyorsun etrafımda. seviliyorsun o ayrı.