şükela:  tümü | bugün
  • artık ne kadar afiyet olursa. buyrun;

yeni fiyatlar
  • 35’lik rakının v2 sürüme geçtiği güncellemedir.

içimi güzel beğendim. birkaç bug keşfettim ama v3’de düzeltilir sanırım.
  • yeni rakının artık iyice altın değerini aldığını gösteren fiyat güncellemesi, eski türk filmlerinde görürdük ya fakir aile babası işçinin akşama eve gelirken gazete kağıdına sarılı rakı getirmesini , o sahne uzun yıllardır mümkün değildi de artık iyice peri masalı oldu. eğer bir adam iki kere düşünmeden cart diye 1 litrelik rakı alabiliyorsa zengindir arkadaş.
  • bir an içlerinde tellibağ'ı göreceğim diye çok korktum. neyse ki yok. bir rahatlama geldi.

sürekli gelen güncellemelerdendir.
  • evde içki yapılıyor, bu vergilerden kısmi yırtılabilir. bir de evde araba yapmayı bulursak bizden iyisi yok zira 1 al 4 öde kampanyası yapıyorlar, ayıp oluyor.

ekleme: mesajlar geldi, artık evde yapılmıyormuş, etil alkol de tecavüze uğramış içine kimyasal katılmış. ben evde hiç yapmamıştım, arkadaşlardan otlandım hep *. yaşasın yasaklar, yaşasın vergiler.
  • rakı 2.0'mı çıkmış? ertesi gün baş ağrısı sorununu çözmüşler mi bu sefer?
  • yakında tekel bayilerinde değil, sarraf vitrinlerinde falan göreceğiz sanırım bu şişeleri.

olm rakı nasıl o kadar pahalı olabilir lan?
  • 3-4 arkadaş toplanıp ayda bir evde rakı-balık yapacak olsak bunun için bankaya kredi başvurusunda bulunmamız gerekecek.
  • almayın kardeşim ya almayın azcık şuurlu hareket edin satılmazsa indirim gelir.yok ben 500 lira da olsa içecem diyorsan valla gelen geçirir giden geçirir.bir şişe alkol 100 lira olur mu lan ?