şükela:  tümü | bugün
  • bir hafta önceki maçta kırmızı kart gören tosiç'in an itibarıyla kayserispor maçında oynatılması sonucu olması gereken durum. adamlar ertelenen fenerbahçe maçında tosiç'in cezasını çektiğini iddia ederek adamı ilk 11'de sahaya sürmüşler şaka gibi.

tff talimatları çok açık; cezalı bir oyuncuyu maça çıkarırsan o maçta 3-0 hükmen mağlup olursun. gereken yapılsın.

edit: altta görüldüğü üzere tinerin etkisinde bir sürü arkadaş dadanmış başlığa. kupa maçında kırmızı kart cezası çekilir zaten ona laf eden mi var? ertelenen fenerbahçe maçında tosiç'in cezasını çektiğini söylüyorlar, bu nasıl bir saçmalık?

"ertelenen" fenerbahçe maçında tosiç cezalı falan değildi, ertelendiği için de cezasını çekmesi gereken sıradaki ilk maç kayserispor maçıydı. hangi kafayla hala bunu savunabiliyorsunuz diye soracaktım da tineriniz baya meşhur olduğu için sorma ihtiyacı hissetmiyorum.
  • kupada görülen kartların cezası futbol disiplin talimatı gereği yine kupa müsabakasında uygulanır...
  • hafta içinde sahaya çıkmadığı için tüm cezalı oyuncuların cezalarının 1 azaldığını bilmeyen yazar saçmalaması.
  • kupada görülen direkt kırmızı kartların cezasının ligde de çekildiğini bilmeyen bir yazarın hezeyanı.
  • 6 aylıkken kafa üstü yere düşmüş bir yazar hezeyanıdır.
  • hükmen mağlup olduk maç oynandı sayıldı. amsalak bir yazarın boş bir sıçmığı.
  • ilk 6 ay anne sütü içmeyen bir yazar saçmalığı. demir eksikliği var galiba.
  • gerçekten, yani kulübün avukatları bilmiyor. sen kuralı, uygulamayı biliyor ve hüküm kuruyorsun. gerçekten bravo. bu özgüvenine hayran kaldım. olaya mantık uydurmaya ya da mantıksız olduğu için haksız olduğunu ifade etmeye çalısmayın. hukuk mantık çerçevesinde ilerlemez.
    biraz da taraftarlık yapayım. canere (hukuki olarak) hak etmediği cezayı ver. quaresmaya cezayı ver tahrik edenlere hiçbir şey yapma. kupa maçında (hukuki olarak) skandal bir kararla maçın devamına karar ver. son maçında haksız bir şekilde (başlangıç ofsayt) penaltı ve kırmızı kartla şampiyonluk yarışının dışına itil. sarışın kardeşler gelsin hala beşiktaş kollanıyor, tüpcü bilmem ne desin. ulan beşiktaş kollansaydı eğer, gs alanya maçında doğru kararlar verilip alanya maçı kazanır muslera kırmızı yerdi. bjk fb maçında (kupa ilk maç) beşiktaş'ın son dakikadaki penaltısı verilmesin. lig ilk maçında beşiktaş'ın penaltısı ve golü verilmesin. lig ikinci maçında rakibin ofsayt golü atsin sen maçı oradan çevir. sonra buraya gel hala beşiktaş kollanıyor. ne ağladınız be. biz kabullendik kimin kollandığını sesimizi çıkarmıyoruz artık. fikstür ile puan durumuna bakıp oynanan futbolla karşılaştırırsan kimin kollandığı gayet açık. gerçekten yetti artık. önce siyasiler gidecek sonra bu futboldaki lobi gidecek. bu günleri mumla arayacaksınız.

olmasının imkanı olmayan durumdur.
  • aynen kardeşim 3-0 aynen.arkadaşlar siz kaçın ben oyalıyorum.
  • inanın bana hukuksuzluğun bu derece abad olduğu yerde bu da olur! fener'e lazım olsun, bunu kullanıp sulandirmazlarsa adam değilim.