şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çocuklarına çürük raporu alan bir siyasi partinin üyelerinin pek de tınlamayacağı olay.
  • askerlerimize acil şifalar dilediğim, vahim olaydır. yemekleri veren firmanın yakın olduğu kesim gözetilmeksizin cezalandırılmasını diliyorum. (iyimser mode: on)
  • askerlerin yediği yemeklerin araştırılması hakkında bir komisyon kurulması cehape tarafından meclise sunulmuş ve bu önerge hiç kimse tarafından kandırılmayan 2023'te dünya gücü olacak olan akp tarafından reddedilmişti.

hep kılışdar yüzünden.
  • arkadaş eskiden ordu kendi yaptığında yemekleri, askerin başına yemekten dolayı bir olay gelse alakalı alakasız herkesi s.kerlerdi. ordusu olmayan bir genel kurmay başkanı, genel kurmay başkanı olmayan bir ordu için normal durum. savaşta olan bir ordunun yemeği dışarıdan geliyor. ne kadar güzel amk.
  • bu da unutulur. o çocuklar da zehirlendiği ile kalır. bu millet neleri neleri unutup sustu bu ne ki!
  • sadece sahil güvenlik okul komutanlığında değil, sg antalya grup komutanlığı, antalya deniz komutanlığı, sg eğitim ve öğretim komutanlığıyla birlikte 3. piyade eğitim tugay komutanlığından muhtemelen 200'e yakın asker hastaneye kaldırıldı. bunların dışında hastaneye gitmeyen erler de var.

üstelik dalga geçer gibi halen aynı firmadan yemek gelmeye devam ediyor.

tanım: üstü kapatılacak olan skandal.