şükela:  tümü | bugün
  • süper toto süper lig 28. hafta karşılaşması. mücadelenin başlama saati tsi 19:00.
  • beşiktaş'ın farklı kazanacağı karşılaşmadır.
  • eşim ile ilk defa beraber izleyeceğimiz bir şanlı şampiyon beşiktaşımızın maçı. o yüzden aynı katagoride 2 bilet arıyorum gişe fiyatının altında. devretmek isteyen birisi varsa şimdiden irtibata geçebiliriz 8. katagori hariç her katagori olur.
  • göztepe taraftarının, bu sene her maçta olduğu gibi deplasman biletleri satışa çıktıktan takribi 2 dakika sonra bütün biletleri bitireceği karşılaşmadır. sahada kim kazanır bilinmez ama tribünde kimin kazanacağı bellidir.
  • çocukluk arkadaşım aynı gün ve maçın başlama saatinde düğün yapıyor.kendisi de fanatik beşiktaşlı.ulan hadi kendini yaktın bizi yakmasaydın.takvime hiç bakmadın mı amk? muhtemelen düğüne gideceğim ama aklım hep bu maçta olacak.
  • quaresma, atiba, oğuzhan ve tolgay'ın oynayamayacağı maç.

necip, medel ve talisca oynar merkezde.

şu durumda çok zor maç. umarım bir şekilde kazanırız.
  • enseyi karartmayın kadro şu şekil olur.

fabri.
    gökhan, pepe, tosic, caner
    babel, medel, necip, talisca, adriano

santrafor'u yazmıyorum yazmak istemiyorum.
  • tamer tuna'nın beşiktaşı üzmeyeceği maç olacaktır.
  • 3 istanbul takımı taraftarlarının geneli iftiracı şerefsizler. tamer tuna bjkden çok
    çanakkale dardaneldespor da, gaziantepspor çalıştı. sizin gibi ..... değil tamer tuna ve diğer teknik direktörler sizin 3 istanbul takımlarınız için ....lık yapsın. teknik direktörlere yatma iması bululan herkesin ........ kopenhag parken stadı sakinleri de dahil.