şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ev sahibi için artık bir kabusa dönüşen muharrem usta döneminin son maçı.

  5.lik mücadelesi için, yani avrupa kupalarına katılmak için hayli önem arzeden ve ali palabıyık'ın yöneteceği maç saat 16:00'da başlayacak.

  maçın önemi ve yarın ile ertesi gün yani 7-8 nisandaki kongrede oy kullanmak için trabzon'a gidecek şehirdışında yaşayan taraftarların da muhtemelen izleyeceği düşünülürse iyi bir seyirci olacağını düşünüyorum. rakip de trabzonspor taraftarının saygı duyduğu ve uzun zamandır ilişkilerin iyi olduğu bir takım. deplasman tribünü de dolu olursa güzel bir atmosfer olacaktır tribünlerde.

  öte yandan trabzonspor'un kendisine bir iki boy büyük geldiğini düşündüğüm rıza çalımbay hoca ile pek bir ümidim de yok bu maçtan. o yüzden peşin peşin yazayım da; saha içi oyun ve skor olarak beklenti içinde olmak iyimserlik olur.

  zaten muhtemelen tribünlerde de sahadaki oyundan çok ertesi gün yeni başkanın kim olacağı konuşuluyor olacak. gelen gideni aratır korkusu var. muharrem usta'nın ibrahim hacıosmanoğlu'nu arattığını söyleyemeyiz belki ama tablodaki 840 milyona ulaşan borca ve saha sonuçlarına bakınca pek bir farkları da olmadı sanki.

  neyse, kongre şimdiden hayırlı olsun diyelim, sahadaki sürprizlerden ziyade umarım pazar günü başkan seçiminde bir ters köşe yaşamayız.
 • trabzonspor için heyecanlı geçmesi beklenen ama sanki gayet sönük geçiyor gibi görünen 2 önemli etkinliğin bir tanesi.. camia ne maç havasında, haftalardır, ne de -bence- kongre havasında.. borç olmuş 1 milyar.. böyle bir bıkkınlık işte..

  inşallah bu haftasonu yaşadığımız son sıkıcı ve ümitsiz haftasonu olmuş olur.. umut en büyük ekmeğimiz.. trabzonspor'dan da vazgeçilmeyecek.. bekleyeceğiz..

  mutluluğu mutluluk, derdi ondan da büyük mutluluk trabzonsporum.. rengine ayrı armana ayrı kurban olayım..
 • yılların trabzonspor taraftarı olarak artık bizim de takımın başında büyük takımın sistemi rakiplere göre belirlenmez. çıktığımız her maçı kazanmak için oynarız, düşüncesinde olan bir teknik adam görmek hakkımız. rıza çalımbay'ın bakın bilmem kaç maç yenilmedim diyebilmek için istatistik peşinde koşacağı başka bir maç olacak.
 • türk futbolunun en yetersiz ve yeteneksiz hocalarından rıza çalımbay’ın gs maçında stopere geçtiğinin saniyesinde ikinci golü yediren okay yokuşlu’yu stopere koyup, yine gs maçının en iyisi olan aslî stoper uğur demirok’u yedek beklettiği maç..

  yazın; trabzonspor 0-3 mağlup, rıza’ya şut.. olan yine bize olacak..
 • helal olsun abdülkadir. topu alışı, çalımı ve vuruşu kalite kokuyor resmen. dk. 54, 1-0.
 • gol yusuf yazıcı. asist abdülkadir ömür. dk 61, 2-0.
 • an itibariyle yusuf-abdülkadir ikilisinin bizim defansı sikmekle meşgul olduğu maç.

  helal olsun, böyle topçulara ihtiyacımız var. ikisi de çok güzel goller.
 • kapatıp gidelim kulübü amk bu ne ya.

  trabzon'un içimizden geçtiği maçtır. şimdilik 4-0.
 • 4-0 maç sonucu. sayın başkanı da galibiyetle yolcu etmiş olduk, ayrıca avrupa yolculuğunda önemli bir puan.
 • yusuf abdulkadir gol attı asist yaptı
  burak yılmaz 2 gol atıp gol krallığındaki iddiasını devam ettirdi.
  kazanımlar açısından muazzam maç oldu. goztepe de bugün kaybederse 5. lik sağlamlaşacak.
  haftaya da kazanmak zorunda olan osmanlı ile oynayacağız.