şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
 • yolsuzluklarında boğulacaklar ve bunu biliyorlar. korkudan ne yapacaklarını şaşırdırlar.

  minareyi çaldılar kılıfını hazırlamak akıllarına gelmedi. niye ? kazanacaklarından emindiler. sunumsuz yakalanan gelin gibiler..
 • ne yolsuzlukmus arkadas kanıtlarını bile ortadan kaldırması haftalar sürüyor
 • az önce tv'de açıklama yapan ali ihsan yavuz dünyanın gelmiş geçmiş en büyük manipülasyonunu yaparak ilçe başkanı seçimindeki geçersiz oy sayısının büyükşehir belediye başkanlığı seçimi geçersiz sayısından 44 bin az olduğunu söylemektedir. sanki her seçmen ilçede hangi partiye oy attı ise büyükşehirde de ona oy atması mecburmuş gibi. hani nerde kaldı milli irade? aslında kendi seçmenine hakaret ediyorlar büyükşehirde neden binali'ye atmadınız diye kızıyorlar bütün karın ağrısı burdan geliyor.
  aklımızla oynamayın, seçmenle dalga geçmeyiniz.
 • sonraki adım istanbulda seçim iptali.
 • olası bir koalisyon hükümeti için "belirsizlik ülkeyi kaosa sürükler" argümanını kullanan dalyaraklar seçim galiplerini bir haftadır tanımamakta ısrar ediyorlar.
  akp kaos mu istiyor?
 • bunun bir sonraki asamasi yeniden seçime gidilmesi talebidir.
  chp'nin "yeniden sayilsin yine önde cikariz" dememesi, buna hemen yüksek sesle itiraz etmesi ve tepki göstermesi lazim.
  zira görüldü ki süreç bilerek sonlandirilmiyor, akp kazanana kadar sonlandirilmayacak.
 • açıklama şuan yapılıyor daha fazla dinlemeye bunyem elvermedi kapattım tv yi.
  bir rahat bırakın ya. bir hafta oldu hala secim tantanasi, kaybettiyseniz kaybettiniz kabullenin bakın önünüze, elinizde ülkenin tüm imkanları var istanbul u almak mı dert oldu.
  bu is için bu kadar ugrasacaginiza , ekonominin içler acısı haline bir el atin
 • biz kazanana kadar sayalım deyinde tam olsun. bu kadar yüzsüzlük olmaz, böyle yaptığınız sürece kendi seçmeniniz bile sizden soğuyacak.
 • troller hariç akp'li kardeşler: aha bu partiniz. tam da bu. bu mu istediğin?
 • bu yapılan eşkiyalık değil de nedir allah aşkına? insanların ne denli sinirle ve nefretle dolduğunun, kendi destekçilerinin bile yeter dediklerinin farkındalar mı acaba.

  adamlar 20 yılda sadece bi kere bu denli seçim kaybettiler (7 haziran'ı saymazsak). bakın sadece 1 kere... ve ne hikmetse bu seçim sonrası bütün sandıklar açılıp, geçersiz oylar sayılıyor, ysk'nın içtihatlarına aykırı şekilde bi pratik yürütülüp süreç uzatılıyor, seçimin tekrarlanması isteniyor vs vs.. karşı taraf koskoca 20 yıldır seçim kaybediyor ve bu yaşananların onda biri yaşanmıyor, verilen taviz ve imtiyazların hiçbiri karşı tarafa sağlanmıyor. bu seçimde yaşanan geçersiz oy muhabbeti ve benzer şeylerin geçmiş 20 senede de yaşandığına herkes gibi ben de eminim. ama allahın ne hikmetiyse o seçimlerin hiçbirinde itirazlar kabul edilmedi, seçimlerden sonra 3 gün içinde seçim tantanası bitirilip, millet iradesine saygı duyun!! dendi.

  bu kadar iğrençlik, ucuzluk, ahlaksızlık, yozlaşmışlık, arsızlık hangi kelimelerle ifade edilebilir başka?