• karakter sınırına takılmasa (bkz: 7 nisan 2022 istanbul'da amerikan askerinin kafasına çuval geçirilmesi rezaleti) şeklinde açılacak başlık.

istanbul'da tgb'li olduğu iddia edilen bir takım it sürüsünün, daimi müttefikimiz abd'nin, görevi gereği türkiye'de bulunan askerine çuval geçirmek suretiyle yaptığı densizlik olayı.

ülkücüler gibi bir adama yirmi kişi girmeleri de ayrı bir rezillik. umarım cia hepinizi evinizden alır. rus askeri olsa botunu yalardınız.

nato müttefikimizin kahraman askerine geçmiş olsun dileklerimle...

link
  • max solcu zekasını içeren hareket. izlerken utandım.
  • eleman kaçarken gülüyor mu bana mı öyle geliyor. ayrıca olay yanlış zaten de bu ne abd aşkıdır amk. kuzeyin kralı ilan etmediği kalmış.
  • ya ben bunların anasını avradını sülalesini laciverte boyayım ya kim bunlar mk. inşallah tutuklanıp absürt bir ceza alırlar.
  • tgb denen terör örgütünün yapmış olduğu son eylem. en büyük stratejik ortağımız amerika'nın askerlerine kaçtır aynı terbiyesizliği yapıyorlar. rus beslemesi emekli paşalarının köpekleri nasıl olsa, başka ne beklenir ki.. bunları bir araya toplayıp ibreti alem olsun diye predatorlerle imha edeceksin, başka türlü adam olmaz bunlar
  • lütfen tgb'den bahsederken solcu zekası gibi kavramlar kullanmayalim. solculukla tek bağları polis eşliğinde solculara saldırmaktir bu örgütün.
  • (bkz: mal amk)
  • saçma ve ezikce davranan gruptur ama bunu anlatırken sürekli ' daimi müttefikimiz, nato müttefikimiz' diye amerikayı yalamak da bir garip... adamlar bu savaş patlamadan önce bulgaristan'a tank ve asker yığıyor diye haberler çıkıyor, her fırsatta bizi arkadan vurup parasını ödediğimiz bir projeden çıkartabiliyorlar, ama bu yazara sorsan daimi müttefik!. birini eleştirirken karşı tarafı yalamamak önemli ve ne yazık ki bizde bu yok.
  • iğrenç linç kültürü.
    yazık.

gençliğe bak amk suçun şahsiliğinden bi haber masumiyet karinesinden bi haber insanlar.

gerizekalılar.
  • gerizekali eylemi.
hesabın var mı? giriş yap