• (bkz: açacağın başlığı sikeyim)

edit: başlık başa.
  • başlığı açan yazar çok büyük küfür yiyecek; uçururlar bile.

lakin ben kendisini suçlu görmüyorum. hatta iyi ki yapmış. görünce ben de korktum. insanlar bunu sürekli kafalarının arkasına atıp bir şey olmayacakmışçasına yaşamayı tercih ediyor. anlıyorum, daha kolay.

ama bu deprem olacak! bu adama kızabilirsiniz troll görünümlü başlığı yüzünden ama bu deprem olacak. ya yarın olacak ya 10 yıl sonra ama olacak! büyük marmara depremi, ileride bir gün bi ara olacak bir şey değil. olacak ve en azından binlerce insan hayatını yitirecek.

küfür edip adamı engellerken bir de düşünün, depreme hazır mısınız? deprem çantanız var mı, kaçış noktalarınız var mı? ailenizle toplanma noktalarının seçimini yaptınız mı? deprem sigortanız var mı? binanız depreme dayanıklı mı? yine küfür edin ama belki hayatınız kurtulur.
  • başlığı açan kaçmış ama adam bildi gibi.
  • bu tarz konuları dahi mizaha(!) alet eden dangozlarla aynı havayı solumaktan nefret ediyorum.
  • insan neden kendine hakaret edilmesini ister anlamak gerçekten zor.
  • hayır konuyu görüp ''aklım çıktı'' diyenleri anlamıyorum. istanbul'a zorla mı gidin oturun dediler?

deprem olacağı belli, kaos şehri olduğu belli, gayri resmi 21 milyon nüfusu olduğu belli, zorla oturtmuyorlar o şehirde yani kimseyi.
  • gözüyle okuyanın maramara neresi la dediği başlık. mal gibi okursanız mal gibi küfredersin. mal mal maaaaallll
  • başlığı açan arkadaşa önce büyük laflar hazırladım, sonra vazgeçtim. farkındalık adına önemli bir çalışma.
hesabın var mı? giriş yap