şükela:  tümü | bugün
  • deniz etkisi ile katmerlenerek artacak kar yağışıdır
  • büyük bir hevesle beklediğim hava olayı. öyle yağsın öyle yağsın ki pazartesi günkü final ertelensin.
  • heyecanla beklediğim kar yağışı. ama o kadar çok yağsın ki okullar tatil olsun. pazartesi günü karlar üzerinde debelenmeyi, en az 3 saat sürecek bir final sınavına tercih ederim.
  • kurtköy üstelik aydos tarafında gece arabanın sileceklerini kaldırarak hazır olacağım kar yağışıdır.
  • yagacaksa 6'yi 7'ye baglayan gece yagmasini umuyorum. en azindan soyle bi yerler kar olsun da millet sabah trafige cikmasin rahat rahat gidelim isimize. gece yagmaz oglen baslarsa sictik demektir.
  • felaket tellalı medya'nın abarttığı kadar bir olayın henüz gerçekleşmediği, ama beklentisinin milleti eve tıktığı kar yağışıdır. olan yol kenarıdan bekleyen tuzlama ekiplerine olmuşur. geçen sefer bir gün önceden yağan karın, tuzağına düşmemek için önceden yollarda yerlerini almış ve oradan "ha başladı ha başlayacak diye" ayrılamamaktadırlar.
  • pis geliyor abiler. hissediyorum.

-güney kıbrıs anorthosis hava tahmin a.ş kayışdağı sırtlarından bildirdi.
  • 8 ocak 2013'te okulları tatil eden kar yağışı. haberlerin yalancısıyım.

edit: star haber önce tatil dedi, şimdi de tatil yok diye düzeltti. sizlerin yorumuna bırakıyorum.
  • vapur seferlerini iptal ettirecekse yarın bizi sıçırtacak hava olayı.
    arkadaş her zaman vapurla karşıya geçen bi adam değilim. benim ne zaman sabahın erken saatinde karşıda olmam ve bu işi vapurla icra etmem gerekse, seferler hep iptal oluyor.
    hayır meteorolijiye bakıp da alternatif belirleyeyim diyorum ama güvenilmiyo ki ipnelere..
    hayırlısı artık.
    (bkz: kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek)