şükela:  tümü | bugün
  • evet arkadaşlar yeni vergilerinizin hayırlı olmasını dileğiyle kısa kesiyorum.
    bugün d smart tarafından mailime gelen ocak dönemi faturamı görmemle şahsıma fazladan ödetilmeye çalışılan 21 tl için d smart müşteri hizmetlerini aradım.
    güncel faturamın 78 tl olması gerektiği ancak bana iletilen faturanın 99,21 tl olduğunu ilgili arkadaşa iletmemle nur topu gibi 2018'den itibaren devlete ödemem gereken 11 tl daha olduğunu öğrendim. arada kalan 10 tl'lik farkı saçma sapan şeylerle anlatmaya çalıştı ama lanet olsun sizin gibi kuruma dediğim için o 10 lirayı hesaba katmıyorum.

şimdi olay şu, 2017'nin aralık ayında 2017'nin vergi tarifesinden 12 hesap dönemi boyunca 78 tl üzerinden müşteri temsilcisine elli kez onaylıyorum dediğim taahhütüme bugün durduk yere 11 tl vergi zammı koyularak bana fatura edildi.

müşteri temsilcisinin dediği, bizim yapacak bir şeyimiz yok devlet bunu bize aldırıyor. e arkadaşım ben sana bu parayı öderim dedim sen bana 1 ay sonra biz sizden 11 tl daha alırız dedin mi? demedin.

sizlerle de yeni vergi zamlarınızı paylaşmak istedim belki otomatik ödeme talimatıyla takip edeniniz yoksa diye.