• kampanya katılımcıları sistemin sırma saçlı kel tarafından kapanması durumuna karşı aceleci davranarak faturaları ödemişler. gönullerine sağlık. verdiklerinden kat kat fazlasını kazanırlar umarım.

sahi bir sırma saçlı vardı ne oldu ona?
  • 16 bin mutlu aile 80 bin mutlu kişi.
  • alan el veren eli dualar eşliğinde öpsün diye yardım edenlerin hoşuna gitmeyecektir.
  • insanın gözleri yaşarıyor böyle güzellikleri görünce. hep kötü şeyler olacak değil ya, biraz da iyi şeyler olsun bu ülkede.
  • ekrem imamoğlu önderliğinde olmuştur. zaten akp 18 yıldır ülkeyi yönetiyor şu adamın tırnağı bile olamadılar...
  • yardım dediğin böyle olur. helal olsun sana ekrem başkan
  • (bkz: hayata dair umut veren detaylar)

bir tarafta muhtaç insanlara yardım etmek için her türlü yolu deneyen başkanlar ve onlara destek olan vatandaşlar, diğer tarafta yardımları engellemeye çalışan iktidar. tarih yazar hepsini. tek tek.
  • şimdi bunu bile eleştirebilecek bunun üzerinden bile ekrem imamoğlu'na hakaret edecek aşağılık şerefsizler çıkacaktır. çünkü bunların insanlıkları para ile satın alınmıştır. faturasını ödeyemeyen bir vatandaşın halinden anlamazlar.
  • ulke dogru yonetilse cidden cok guzeliz.
  • uygulama süper, ekrem kardeş bu sefer iyi bir şey yaptı. şov mov, ben garibanın ihtiyacı görülüyor mu o ise bakarım.
    yardımsever vatandaşlardan da allah razı olsun
hesabın var mı? giriş yap