• trabzonspor taraftarının olimpiyat stadını soğuk havaya rağmen doldurduğu maçtır. aslanlar be.
  • colmanın direkten dönen topuna umut vurdu 3 oldu.
  • ataturk olimpiyat stadi'nin, bu sezonun en kalabalik tribunune sahip maci.
  • colman'ın olayı abartarak direk vasıtasıyla asist yaptığı maç olmuştur.
    genel olarakta iyi yoldayız. pasların fazla ve olumlu olması, giren çıkan oyuncuların sırıtmaması ve herşeyden önemlisi oyuncuların hırsılı ve istekli olması şahsıma sevinç ve umut aşılamakta.

sıradaki gelsin...
  • umut attı 3-0.

edit: allahım sana geliyorum.
  • iyi oynadık, goller güzeldi falan; bunları geçmek istiyorum ne güzel taraftarız biz abi böyle.taraftar böyle olmalı; eğlenmek için gelmeli sahaya. karadeniz insanının hayata bakış açısı, hayattan haz almayı bilişi bana memleketimi daha da sevdiriyor. kameralar tribünleri gösterdiğinde insanların gözlerindeki yaşam sevincini görebiliyorsunuz gerçekten, o soğukta bile çalan kolbastıdan, horondan keyif alıyor ve atılan gollere çocuk gibi sevinebiliyor. helal olsun hepinize...
  • manisasporun forvetinde sean mcnamara'nın oynadığı maçtır, iki güzel golle trabzonspor önde an itibarı ile ilk yarının son anları.
  • umut gol atmistir. umut. gol. umut.
  • maçın istanbul'da ve gündüz oynanması, bilet fiyatlarının uygun olması taraftar sayısının fazla olmasını sağlayacaktır. trabzon da fazla zorlanmadan 3 puanı alır gibi. hadi bakalım, hoşgeldiniz, güldürün yüzümüzü. *
  • engin baytar'ın yokluğunda alanzinho'nun sola çekilip, umut*'un yanında teofilo gutierrez'in oynatılması beklenen maç. tabi ki sol tarafta sakatlığı geçen drago gabric'in oynama ihtimali de vardır.
hesabın var mı? giriş yap