şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: aşağıda sahsıma hakaret eden yavşağa buradan cevap veriyorum zira kendisi özel mesaja dönmüyor. ne istiyorsun bu rezil takımla, yönetimle, hocayla şampiyon olmak mı? kongrede en ufak fırsat kolluyorlar aziz'e oy vermek için. sizin gibi geri zekalılar olduğu sürece aziz yıldırım düşmez yakamızdan.

ziraat türkiye kupası ikinci yarı finalisti belirleyecek karşılaşma. bir şeyler yazayım diye girdim ama maç günü hakkında başlık bile yok. neyse, sıkıcı bir oyunla fenerbahçe turu geçer. 0-0, 1-1, 1-0. malum bu kadar zırladıktan sonra giresun'a falan elenmemizi engellerler. yalnız eleniriz lan inşallah. gel gör o zaman eğlenceyi.

edit:
    maç saati = 20:30
    kanal = a spor
  • deplasmanda son dakikada 2. golü bulmasak giresun sıçırtabilirdi. şimdi maçın uzatmaya gitmesi için bile deplasman takımının en az 2 gol bulması gerek, ki bunun için daha atak oynaması gerekiyor. fenerin haftasonu ibb maçı var, defans revire dönmüş, çok kasan olmaz. savunmadaki ikili mücadeleler daha bir nazik olur bizim takımda.

ben 3,5 üstünden yana tercihimi kullanırken iddacı arkadaşlara da "blink blink" yaparak göz kırpıyorum.
  • giresundaki td değişikliği sonrası belki de fenerbahçenin lehine dönen maçtır. kanserden ölmek isteyenler yarın maçı izleyebilir, aatıf ve dirar gibi yetenek fakirlerini izleyerek kanserine güç katabilir, fenerbahçenin ilk golü attıktan sonra skora yatmasını görebilir ve taktik dehamız (!) haşofman beyin maça dokunuşlarına şahit olabilir ve artık kanserden ölebilir.
  • isterse 1741235948237459 - 0 fener kazansın, fenerden cacık olmaz.

not: alexdesouza fc
  • giresun sürpriz yaparsa hiç şaşırmam. fenerbahçe'in etkin ayakları oyuna erken girmek zorunda kalabilir.
  • maçı kesinlikle izlemem diye düşünürken giresunspor'un başına yılmaz vural ın geldiğini öğrenmemle kararımı değiştirdiğim ve izleyeceğim maç. ama 30 yıldır taraftarı olduğum fenerbahçe için değil, türkiye'de görev yapan antrenörler arasındaki en sempatik kişi olan yılmaz hoca için izleyeceğim maç.
  • eleyen takım yarı finalde beşiktaş'la karşılaşacak. skor tahminim 3-1
  • giresunspor yılmaz vural ile sahaya çıkacak. kırbaçlar havada uçuşacak gibi.

giresunun 1 sıfır alacağı maç.
  • bu maçla birlikte de elimizdeki 2 sol bekin de sakatlandığını öğrendik, serhat kot oynayacakmış sol bekte:

http://www.sporx.com/…lik-serhat-kot-sxhbq686028sxq

volkan, kameni ve erten sakatlandı, aykut kocaman kalede mehmet topal'ı oynatmayı düşünüyor haberini bekliyorum.

ek: hasan oynuyor. şu basit haber bile yalan çıkıyor.
  • sıkıntılı bir maç olabilir.