şükela:  tümü | bugün
  • google'ın aysel gürel'in 89'uncu doğum günü nedeniyle yaptığı doodle. gülümsetmiştir.
  • aysel gürel'in doğum gününü bile unutmayan google'a istanbul'un fethi battı diyecek olanları akla getirmiştir
  • dünyanın en gereksiz doodle'ı. aysel gürel kim aq.
  • "aysel gürel kim?" diyenin aklında büyük ihtimalle, hiç bilmeden aysel gürel'in yazdığı bir şarkı tekrar ediyordur.
  • aysel gürel kim mi? bu coğrafyanın yetiştirdiği en kabiliyetli, en sıra dışı, ama en deli söz yazarı, firuze ve ünzile'nin annesi, liseliler bilmez.
  • çok başarılı bulduğum doodle.

sevgili google, bize böyle doodlelarla gel .

o zaman iyi ki doğdun aysel gürel
  • nasıl güzel bir çizim, nasıl tatlı renkler, ne harika bir gülüş... bakıp bakıp pozif enerji aldım gün boyu. kim çizmişse eline sağlık. keşke beni de böyle illüstrize eden bir dostum olsa...
    tebrikler google. iyi iş çıkardın!
  • daha geçenlerde hakkında entry (bkz: #73718592) girip gün boyu şarkılarını dinleyerek andıktan sonra bir an "la google bunu niye dinledin?" diyecek gibi oldum. doğum günü olduğunu görünce de gülümsedim.

gerçek ölümsüzlük böyle bir şey işte. bedenin yitip gidiyor ama hala herkesin aklındasın. o yüzden çok yaşa aysel gürel! verdiğin özgürlük tohumu kadınlarımızın kalplerinde yeşerecek.