*

şükela:  tümü | bugün
  • görevden alindi ama hala birseyler pesinde anlasilan. burhan kuzu da bunun gibiydi, sonra ne oldugunu gördük. neresinden bakarsan rezil bir tweet. sana mi soracagim gökcek ne zaman disari cikacagimi? gec saatte disarda olmak, cilvelesmek, mini etek giymek bu tecavüzcüleri masum mu kilar? sizin zihniyetiniz iste tam olarak bu. avrupa‘da dediklerini yapip da tecavüze ugramiyor kimse (istisnalari haric tutuyorum) demek ki sizin zihniyetinizde bir problem var, bunu düsünün bence.. diyecegim de gülme tutuyor, kime söylüyorum ki. bu tip tweetler resmen tecavüz etme niyetinde olanlara destek olmak anlamina geliyor. söyle bir diyalogu aklinizda canlandirin „tabi lağn, gezersen gece yari ciblak, alkollü ben de gerekeni yaparim ulağn”

yarin bir gün bir tecavüzcü, gökcek baskanin dediklerinden etkilendim o yüzden bu ise yeltendim derse, bunun vebalini nasil ödeyeceksin? bu ülkede su yazilanlara islem yapabilecek bir tane yürekli savci da mi yok?
  • tecavüzcüyü aklamaktan başka bir şey değil bu tweet. sizin gibilerden cesaret alarak yapıyorlar bunları zaten.

bu adam siyasetçi bir de. çözüm üreteceğinize dalga geçiyorsunuz, pişkinliğe bak.
  • ciddi ciddi sorunları olan birinin attığı tweet.

çocuklar için ne düşünüyor acaba? kapısının önünde oynamamalı değil mi ?

çocuk istismarı/taciz ve tecavüzlerinin sebepleri nedir?

? kapısının önünde oynamak
    ? çok meraklı olmak- keşfetme isteği
    ? çocuk olmak
    ? tecavüzcü

edit: ekleme
  • korkarımki mezarda bile yalakalık yapacak
  • zamaninda fethullah abisi ile ilgili girdigi tweetleri sildigi gibi birgun bunlari da silecektir.
  • (bkz: i. melih)
  • (bkz: melih gökçek kim ...?) internet trollü falan mı ünvanı nedir?
  • bu tweetinden sonra soruşturma açılması gerekirken övgü alacak bir adet kripto fetöcünün aşşağılık beyanı.