şükela:  tümü | bugün
  • evet arkadaşlar bu gözler bunu da gördü. gelecekte yapılacak ve alınacak şeyler arasına bu elemanı da ekledim. aha da bu

(bkz: zengin olunca yapılacak ufak şımarıklıklar)

edit: fakir olduğum için bu marka bana çok pahallı göründü. 10000 tl'lik olanı ulaşılmaz olduğu için böyle bir başlık açmazdım.

editwo:bu marka hakkında beni fakirlikle, bilgisizlikle itham eden ve sözlük formatı savunucusu arkadaşlar da geldiğine göre dağılabiliriz.
  • amazonda 939 dolar olan

https://www.amazon.com/…ar-headphones/dp/b07b4jhfb6

edit: ayrıca bu tarz ürünleri tr'den almam, lakin sahte çıkma olasılığı oldukça fazladır.
  • bir sennheiser hd 800 değildir.

link vericeksiniz bari pahalısını verin.
  • güzel ses veren, kaliteli bir kulaklıktır. (bkz: sennheiser ie 800 s)

ülkemiz şartlarında neredeyse dört asgari ücret olması aslında çok da pahalı olduğunun göstergesi değildir; asgari ücretin ve alım gücümüzün düşük olduğunun göstergesidir.
  • lutfen su sozlukte gorulen her pahali urun icin baslik acmak yasaklansin.

falanca yerde bilmem kac paraya satilan koltuk, yok efendim su paraya araba...

sorsan herkes milyoner ama azicik kendi satinalama gucunun uzerinde bir urun gorunce auuuvvv.

sanki zorla al diye bir baski varmis gibi.

zaten turkiye’de cok sayida premium urun pazarin dusuk satinalma gucu nedeniyle bulunmuyor, iyice 1 dolarlik urunler cenneti mi olsun nedir?

su sacmalik yuzunden bir tane saat yedek parcasi icin 15 gun isvicre’den kargo bekliyoruz, hala millet olan kisitli sayida secenege bile uzaydan gelmis muamelesi yapiyor.
  • bu markayı bilmeyen için yüksek bir fiyat haklısın.
  • normaldir , hatta bu piyasa için ucuzdur bile.
  • mikrofonu yok ve kablolu...bu yüzden at çöpe.
    marka logosu, tişörtte ve gömlekte yok diye pahalı bir şey almayan insanlara hitap etmez ayrıca. gösterişli hayvan gibi logosu üstünde kulaküstü modeli olsa neyse.
  • bizim sıkıştırılmış dandik mp3 leri isterse 10000000 tl lik kulaklıkla dinle...
  • eski modeli ie800 elimden geçti.şuan kullandığım kulaklığın fiyatı 1800 $ tıpkı yukarıdaki ürün gibi kulak içi.dünyada üst seviye kulaklıkların fiyatları artık bu seviyelerde.kabloya yukarıdaki fiyatlar veriliyor.şöyle düşünün piyasanın ferrarisi falan bunlar.ilgisi olan ve parası yeten alıp kullanıyor...