şükela:  tümü | bugün
  • neden başlığı açan yazara yükleniliyor anlamadığımdır. 75 bin liraya araba için az para diyen götüne baksın. herkes sizin gibi çift haneli 'k' şeklinde maaş almıyor diye eli yüzü hafiften düzgün bir arabaya binemeyecek mi? dolu dolu 208 denilen kibrit kutusuna mı binecek çocuğu varsa? ya da sağlam bir arabaya binebilmek bu kadar mı pahalı? yerinde bir sitemdir.
  • 1 aydır otomatik 80.000 km nin altında hasar kayıtsız bir araba arıyorum, bulamıyorum. 75.000 lira paramız var ama eli yüzü düzgün bir araba 80.000 liradan başlıyor. varsa bildiğiniz eli yüzü düzgün bir arabanız beni yeşillendirin a dostlar.

edit: 5.000 lira daha koy diyen arkadaşlar : olsa 10.000 lira daha koyayım ama yok malesef.

benden fakirleri varmış. adam 1.000 lira borç verir misin diyor.

ota boka başlık açmadım. herkesin ortak sorunu bu. para.

arkadaşlar para benim param değil. benden borç isteyen mesajları atmayın. param yok. varsa siz bana verin.
  • (bkz: egea 1.6 e-torq urban otomatik)

ikinci el araba alımının bütün altın kriterlerini karşılıyor;
    - yüksek model check
    - düşük km check
    - tork konvertörlü tam otomatik at6 şanzıman check
    - çelik jant, sis farı, 4 hava yastığı, yeterli donanım check
    - ikinci elde kolay elden çıkarabilme check

45 saniye aramayla bi kaç tane buldum. millette para yok, pazarlık önemli. şahsen ben 5 daha koyar şunu alırdırm;
    https://www.sahibinden.com/…yarinda-743394706/detay

2 yaşında 8 binde araba, sıfır gibidir.
  • niye 80000 km 90000 olunca yıkık mı oluyor?

bir sürü temiz araba var o fiyata sen bulamamışsın.
  • b sınıfı benzinli araba bakmalısın ve o fiyata 2014 model üstü araba çok rahat bulursun.

örneğin; yaris, fiesta, corsa senin için idealdir hocam. fiesta al kafan rahat olsun.
  • (bkz: mazda 3) şiddetle tavsiye ederim. 2010 2011 modelleri rahat bulunur.
    japon şanzımanları otomatikte sorunsuz.
    toyota honda mazda subaru markalarını genel olarak otomatikte tercih edilmesini öneririm.
  • bu başlık sahibi kafayı yemiş, 2017 yılında 21 bilezik bozdurarak aldığım araba şu anda 11 bilezik ediyor, o zaman 50 ye almıştım ama şimdi 60 bin tl ediyor ,ulan bey efendi senin paran degersiz, kimsenin bir şeyi pahalıya sattığı yok, önce bir anla bunu
  • 64.000 tl'ye 30.000 km'de otomatik (bkz: suzuki swift) almış biri olarak araştırmaya devam etmenizi önerir, iyi akşamlar dilerim.
  • devlet kol gibi vergi aldığı için araba üretmeye tenezzül etmiyor haliyle biz de araç bulamıyoruz.
  • 5 bin daha biriktir o zaman.