• 1 aydır otomatik 80.000 km nin altında hasar kayıtsız bir araba arıyorum, bulamıyorum. 75.000 lira paramız var ama eli yüzü düzgün bir araba 80.000 liradan başlıyor. varsa bildiğiniz eli yüzü düzgün bir arabanız beni yeşillendirin a dostlar.

edit: 5.000 lira daha koy diyen arkadaşlar : olsa 10.000 lira daha koyayım ama yok malesef.

benden fakirleri varmış. adam 1.000 lira borç verir misin diyor.

ota boka başlık açmadım. herkesin ortak sorunu bu. para.

arkadaşlar para benim param değil. benden borç isteyen mesajları atmayın. param yok. varsa siz bana verin.
  • 5 daha koy.

(bkz: açacağın başlığı)
  • olan arabadır. skoda fabia'ya bakınız.
  • pazarlık etmeyi dene o zaman.

(bkz: ota boka başlık açmak)
  • yav avrupa, amerika gibi yerlerde ülke para birimine oranla 80k ile bizde "lüks" sayılan araçları alıp satıyorlar. biz ise bu rakama orta hallice araba alamıyoruz!.. üstüne gsmh ve asgari ücretlerimiz de yerlerde!.. bu ne biçim ülke biri format atsın lütfen
  • çok büyük bir ayıptır, ülkenin ayıbıdır... kaynayan kurbağa misali yaşadığımız koşullara öyle alıştırılmışız ki, 75.000tl'ye otomatik araba alınamaması kimseyi rahatsız etmiyor. usa'da (1 para = 1 para) bu rakamlara sıfır bmw x7 alabilirsiniz, lexus lx 570 alabilirsiniz (türkiye'de 4.000.000tl). burada ise otomatik clio bile alamazsınız. ama çok hızlı büyüyen bir ekonomimiz var, yersen...
  • niye 80000 km 90000 olunca yıkık mı oluyor?

bir sürü temiz araba var o fiyata sen bulamamışsın.
  • 5.000 daha koyup sağlam seni yormayacak masrafsız araç varsa ne diye 3ün 5 in hesabını yapıyorsun.
  • benim ibiza var 49000 kmde uymaz mı
hesabın var mı? giriş yap