• megane 3 1.5 dci edc
  • haklı yazar beyanatı. ne denir ki başka ?
  • artılarını yazmıyorum, aşağıdaki eksilerle beraber çok güzel temiz dizel otomatik fluence -şirket aracı olarak kullanıyorum- alabilirsiniz:

-pek iyi olmayan konfor
    -pek iyi olmayan yol tutuşu
    -süper olmayan ama iyi olan otomatik vitesi
  • (bkz: hyundai accent blue)

aldım, memnunum.
  • ben o paraya 2006 model prshe ye binerim amk. böyle vasıfsızlarda o paranın işi neyse ilginç valla.
  • citroen c4 temizini bulabilirsen hiç düşünme tam bir fiyat performans arabası 2 sene kullandım arıza ışığı görmedim askerlik için sattım dönünce tekrar c4 alıcam bu fiyata dizel otomatik yakıt olarak bu tasarruf da başka bir araba yok.
  • yorumları okuyorum da: evrenin size otomatik araba borcu mu var amk? demeden duramıyorum.

teknoloji her daim ilerliyor. her daim hep daha iyi şeyler kullanıyoruz. ama bu entitled bakış açısı asla değişmiyor.

altın madeni bulsak, bütün ülke inanılmaz zengin olsak, herkesin altında en az bmw olsa "bir porsche bile alamayacak mıyım??" diye ağlarsınız. görgüsüz herifler ya. hayır yani 80 bin kilometre ve 75 bin tl gibi parametreleri kafana göre belirleyip dert yanmak nedir? kim belirledi lan bu kilometre ve parayı? neyi kanıtlamış oldun şimdi?

"motor hacminin yanısıra karbon emisyonuna göre de vergilendirme getirilmeli" demek yerine "ben 3.0 arabaya binmek istiyorum" diye ağlayıp zırlayan herkese kafam girsin. amerikalı adam, altındaki gas guzzler ile dünyanın amına koyuyor diye amerikalıya özenmek nedir ya? bizim ülkemizde büyük hacimli kullanılmaması çok olumlu bir şey. aksini iddia edenler, poşetlerin ücretli olmasına da laf söyleyen gerici çomarlardır.
  • alfa romeo guiletta derim çekilirim
  • 80 bin km yapacak ve o araçta hasar olmayacak? biraz gerçekçi olursanız bulabileceğiniz arabadır.

hasar var hasarcık var. 80 bin km ve en iyi ihtimal 3-4 yaşında bir araçta illaki bir hasar olur. önemli olan hasarın araçta ne kadar iz bıraktığı ve kimin tamir ettiğidir.

senaryo1. araç yandan bir yere sürtmüştür tüm o taraftaki saç değişmiştir.

senaryo 2. araç yandan darbe almıştır ve şasesi dahil ciddi hasar oluşmuştur.

senaryo 1’de bulunan aracın yetkili serviste minimum faturası 10-15 bin tl dir. ikinci aracı sanayide bir usta en fazla bu kadar paraya “toplar” ama topladığı arabadan ne kadar hayır gelir orası sana kalmış.

şasesine kaynak uygulanmamış, motorunda hasar olmayan bir araç iyi bir ekspertiz sonrası alınır. hasar takıntınız varsa yallah yetkili satıcılara.
hesabın var mı? giriş yap