şükela:  tümü | bugün
  • az önce başıma gelen durum. mekan, carrefour. sensodyne tam koruma isimli sadece 75 ml'lik diş macununun altında tam 25 tl yazıyordu. n'oluyoruz lan?
  • ingiliz malı ve ithal diye biliyorum onlar için sadece 6 dolar hatta 6 bile değil türkiye'ye geldiğinde masrafı, ithal edenin üstüne koyduğu kâr falan derken fiyat şişiyor.
    başka markalara bakın çok daha uygunları mevcut ama illa o olacak diyorsan 25 tl geçmiş olsun.
  • carrefour'un ayibidir, her yerde 20 tl*
  • 100 ml sensodyne 14.99 tl, mekan bim.

enayiliğin lüzumu yok.
  • dolar kurundan bihaber olanların şaşırdığı durum.
  • bim'den bihaber olanların şaşırdığı durum.
  • marvis kullananlara "ne hesaplıymış" diye düşündürten durum.
  • ben hep misvak özlü aldığım için...

o rakam gözden çıktıysa paradontax'a yönenilmesi gereken durum.
  • ağız sağlığı haftasında yarı fiyatına aldığımdan umrumda olmayan durum. hemide yanında fırça hedayeli.

ha hiçbiri bir clinomyn değil orası ayrı. elinde parodontax beyazlatıcı, sensodyne onarım ve koruma ve clinomyn olan biri olarak parodontax ve sensodynein yarı fiyatına bile acıyorum. clinomyn hepsini donunda sallar.
  • geçen gün baya baya kafayı yorduğum olay. düşünmeden edemedim ulan acaba ömrüm boyunca ödeyeceğim diş macunu parası yerine zamanla dökülen dişlerimi hastanede yaptırsam daha ucuza gelir mi, kaç yıl fırçalamadan götürrüm bu dişleri diye kıvrandım durdum.
    galiba çok fazla donanımhaber başlığı okuyorum bu sıralar.