şükela:  tümü | bugün soru sor
 • inci sözlük'ten bir yazar. kendisini sevmezler pek. girdilerinin altına, üzerinde yedi tane delik olan çekiç fotoğrafı paylaşması ile bilinir.
 • lise yıllarından beridir şahsen tanıdığım yazar. soğuk esprileri ve kıvrak zekasıyla arkadaşlar arasında nam salmıştır. gerçek bir sporcudur. sağlam vücudu vardır.( kol:41cm) iddaa oynamayı es geçersek, finallere son gün çalışma dışında herhangi bir kötü alışkanlığı yoktur.

  edit: kol 41 imiş.
 • çok eski zamanlardan beri tanıdığım ve halen yüz yüze görüştüğüm yazar. sürekli laçka takılması, gevşek gevşek gülmesi, attığı hunharca kahkahaları, bitmek tükenmez esprileri en önemli özelliklerinin başında gelir. ara sıra denk gelen isabetli esprileri de insanı gülmekten kırır geçirirdi. özellikle hocalarla atışmaları ve laf dalaşmalarını izlemek pek keyifliydi.

  bunun yanı sıra tam bir futbol tutkunudur. galatasaray taraftarıdır. hem futbol oynar, hem de bahsini yapar. beraber çok defa kupon yapmış ve yatmışızdır. düşük düşük oranları alt alta ekleyerek tuvalet kağıdına benzeyen kuponlar yapmak gibi kendine has tarzı vardı. şimdi hala iddia oynamaya aynı hırs ve azimle devam etmekte. ilgi alanları da bir hayli genişlemiş. artık nba takip eder hale gelmiş. bir de boş zamanında fazlaca pes oynayıp durur. en önemli aktivitelerinden birisi de budur. gerçi ne kadar oynasa da bana karşı hala kaybedip durur. *

  holosko'dan sonra en çok düz koşu yapan ikinci insan da ciddi ciddi kendisi olabilir. üniversite yaşamında sporcu ruhu devam etmiş ve vücudunu geliştirmekle meşgul halde. kol kaslarını pek sever. bilek güreşinde rakip tanımaz.

  inci sözlük'ün en popüler trolü olmasına hiç şaşırmamak gerek. zira bu arkadaşın günlük yaşantısı da tam da böyle. sanal alemde de, gündelik yaşamda da tam bir trol diyebiliriz. ne yazık ki kendisi inci'den haksız yere uçurulmuştur. şimdilerde ekşi sözlük semalarında dolanmaya başlamış. sözlük bayanlarının dikkatine. *

  bir gün yazar olursa ve trol formatında girdiler girmeye devam ederse ekşi sözlük yazarlarının beyninin etini yiyeceğinden hiç şüphem yok. insanları çileden çıkartacak, ortalığı karıştıracaktır. o zaman siz sözlükteki curcunayı görün. sözlüğe eve düşen yıldırım gibi düşer vallahi.*

  tez zamanda yazar olsun da sözlüğe renk katsın dediğim yazar.
 • inci sözlük'te önüncü nesiller arasındaki en popüler trolldü. sonra hesabını sildiler. bir süre sonra sözlüğe geri döndü. üstteki entryden anladığım kadarıyla onay listesindeki çaylaklardan birisi. umarım yakın zamanda buraya gelir.
 • çaylak sahiplendirme entry sini tiye aldığım entryme alınmış olabilir. ne bilim gerçekten inci yazarı olan çaylak olduğunu :) neyse benim laf çarptığım nokta köpek mi lan bunlar sahiplenme yazıyorsunuz demekti.

  not: bunu alın bunu iyi yazar olur bundan.
 • esprili bir insan. boylesinden zarar gelmez.
 • trol diyorlar arkadaş için ya umarım trollerken güldürenlerdendir...
 • çok güzel küfreden, troll olsa da kral olsa da sevilecek tipten, çaylak olması şaşırtıcı insan kişisi. başka ne kişisi olacağıııdı?
 • tanımıyorum ama anonim olarak iyi sohbet bir arkadaşı.
 • bir yazar yapılsa artık dediğim yazarlığı hakeden yeğen...