34 entry daha
  • ilk bölüm iğne oyası gibi düğüm düğüm işlenmiş. çok sade ama çok detaylı, insanın sinirlerini bozuyor, kendini kimin yerine koyarsan koy karnın her dakika daha çok ağrıyor.
    tv dizilerinden içimiz bayılmışken masum ile cimciği basıp 7yüz ile tokadı yabıştırdı blu.
    çıtayı resmen aya yerleştirdi daha ilk bölümden, daha daha daha fazlasını bekliyoruz.
  • blutv'nin sadece blutv'de diye reklamını yapıp yarın kanald'de yayınlanacağı masum'u göz önünde bulundurarak para verip izlemek istemediğim dizi. seneye tv'de izlerim.

göz göre göre yalan söyleyen bir platforma tekrar üyelik ücreti ödemek istemiyorum. masum'u çok beğenmeme; bu diziyi de merak etmeme rağmen düşüncem bu.

edit: iş bankası ücretsiz 1 ay üyelik verdi de beleşe izledim, ohh be!! *
  • oh be, kartondan iyi kötü karakterler içermeyen türk yapımı dizi.
    efenim daha fazla ilgi görmeli. reklamını da çok yapmıyorlar. güzel bir teaser filan ya da 1-2 billboardda durakta mesela hiç göremedik. biraz çalışın blutv bi zahmet. biz ne yapabiliriz buraya yazmak dışında.

başrol üç karakter dışındaki oyuncuların (çocuklar hariç) oyunculukları çok kötüydü fakat sanırım cast kiralamada biraz ucuza kaçmışlar. olsundu.
  • --- spoiler ---

birinci bölüm ana fikir "meseleleri mesele yapmazsak ortada mesele kalmaz".

ışık kullanımı muazzam, montajlar çok net olmuş, müzikler tam yerinde kullanılmış, çekimler çok güzel, oyunculuklar özenilmiş ve gerçekten ustaca. teknik bakimdan standart bir türk dizisine göre olağanüstü olmuş.

beyaz yaka göndermelerini, bir plaza düşmanı olarak çok keyifle izledim.
    ana konuya gelecek olursak sürükleyici olmasına rağmen gereğinden fazla twistlerle çok boğulmuş, o onun kızı, o ona sonradan şey etmiş, o onun bacanağı, o ona şöyle etmiş. yerinde, kararında kullanmak lazım. olayın bir yere gelmesini bekliyorsun ama gelmiyor. sevmek istiyorsun ama sevemiyorsun. sürekli küfreden beyaz yaka haklı, "uzatmayın abi."

*kıvırcık adamın verdiği numaraya bir whatsapp resmi vs. koysalar çok tatlı olabilirdi. yapmışlardır diye denedim yokmuş.

--- spoiler ---
  • ilk bölümü enfes olmuş dizi.
    hemen diğer bölümleri yayınlansın da izleyelim. akıyor, kendini kaptırıyorsun.
  • çok beğendim.
    tvde gözümüze sokulan saçma dizilerden sonra fi, masum ve 7yüz ilaç gibi geldi.
  • ilk bölümüyle bir hayli mest etmiş olan blutv dizisi.
  • muhtesem bir cem davran ile baslayan dizi.

masum'dan sonra yine ulan dizi yapabiliyormusuz meğer dedirten dizi.

cem davran'i mutlaka izleyin.
  • biraz önce arkadaşım tarafından whatsapptan gönderilen dizi.yalan olmasın sözlük adını ilk defa ordan duydum.şimdi buradaki yorumlara da bakınca aslında izleme hevesi ağır basmaya başladı.ben gece yarısı şunu bir izleyeyim bakalım nedir ne değildir.
  • karanlık bir ortamda izlediğiniz vakit gerim gerim gerileceğiniz, süper bir yapım.yalnız fi
    ile karşılaştıranları zaten dikkate almıyorum da masum'u gömmeyelim.ilk bölüm itibariyle konuşmam gerekirse masum hala açık ara önde bence.3 başrol oyuncusu da mükemmel oynamış olsa da masum'da da haluk bilginer, okan yalabık ve nur sürer'i unutmayalım.
413 entry daha
hesabın var mı? giriş yap