şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: böyle bir şey yok)
    cehennemin ön gösterimidir.
    asfaltta yumurta pişiren sıcaktır.
    klişelerim bitti.
  • güneş batmak üzere. sabahtan beri klimalı odadan dışarı çıkmadım. markete gitmem gerektigi için 5 dakika sokağa çıkma gafletinde bulundum. böyle bir şey yok. inanılmaz.
  • mahfesığmaz'dan da hissedilmiştir. abi böyle sıcak yok ya. yemin ederim bak. nerden baksan 10 senedir yaşıyorum böyle sıcak görmedim ben. 100 derece falan var galiba. bi soğuk duş alayım diye banyoya giriyorum, su duşun ahizesinde buharlaşıyor. su içiyorum içiyorum idrar diye bir şey yok.

dante gelse cehennem tanımını değiştirir. mevlana olsa ne olursan ol yine gel demez, yaylaya gitmek lazım yaylaya der. carrier görse klimayı yeniden icat eder.
  • her zamanki sıcaktır.

başlığı açan arkadaş ya ilk defa adana'ya geliyor yada mağaradan yeni çıkmış.
  • su veren itfaiyenin hortumunu siksinler.

beddua almıştır birileri kesin ondandır.
  • neden bir adanalı için tarihin en büyük bilim insanı willis haviland carrier'dır sorusunun yanıtını merak edenlere yaşatılması gereken doğa olayı.
  • adanalıları isyan ettirecek bir sıcaktan bahsediyorsak muhtemelen adana'da öz adanalı hariç hiç bir canlı hayatta kalmamıştır.
  • insanın sinirlerini bozan sıcak. gün içinde dışarı çıkma mecburiyetinde kaldım ve insan klimalı ortam dışında nefes alamıyor gerçekten. bi silah falan verin de şu güneşi öldürme olayında bizim de katkımız bulunsun.
  • güneşe ateş etme vaktinin geldiğini gösterir.
  • bugün saat tam 12'de ziyapaşa'dan 5 ocak meydanı'na yürüyen kafamı seveyim. her türlü günahı işleyebilirim bundan sonra, cehennem vız gelir tırıs gider.