şükela:  tümü | bugün
  • meteoroloji'nin tahminlerine göre hissedilen sıcaklığın 53 derece olması ile yaşanacak sıcaktır.

https://www.mgm.gov.tr/…ve-ilceler.aspx?il=İstanbul

edit: 43 olarak değiştirmişler tahmini.

büdüt: hava an itibariyle kapalı. meteoroloji'nin trollemesine mi maruz kaldık, nedir?

edit editoviç: arkadaşlar, lokasyon merter. tek sıkıntı nem. kapalı ve rüzgarlı bir hava var. lan mgm, yapacağın tahmini öpeyim. rezil ettin beni burada. arkadaşlar doğru değil, doğru değil, yanlış anons.
  • boğucu bir hava yine bizleri bekliyor. kimse kıpırdamasın mümkünse.
  • sabahtan beri hadımköy'deki metro toptan marketin bir ev büyüklüğündeki -10 derecede sıcaklığa sahip mezbahanesinden beni çıkarmamış sıcaktır.

edit: mevcut sıcaklardan beynim brazzers'a dönmüş. başlıkta yarından bahsesiyor.. abooooow.
  • çok acil işi olmayanlar öğlen 12:00-15:00 arası evden dışarı çıkmasın, şakası yok 53 yazıyor hakikatten.

edit: 43 olarak düzeltmişler. pardon kuzenim yazmış olayı sanırım.
  • an itibari ile 12:00-15:00 arası 43 derece tahmin edilendir.
  • (bkz: 53 derece senin anandır)

adeta bir cehennem fragmanı. daha yeni başımıza taş gibi dolu yağıyordu.
    kaynak
  • şu saat itibari ile %91 nem ile bizi karşılayan sıcaktır. bu sıcakta klimasiz vantilatörsüz yatan beri gelsin sabah konuşalım. bu nedir ya??
  • gece 3.30 ve hala uyuyamıyorum. sahra çölü mü istanbul mu belli değil...
  • denizin altinda nefes aliyorum hissi uyandiran sicaktir. 1 hafta icinde cok siddetli bir firtinanin habercisidir.
    (bkz: doga ananin anamizi sikmesi)
  • sabahın köründen bildiriyorum. gece intihar etmeden tamamlanabildi. su saatte evden durağa gidene kadar ter içinde kaldım. bu saatte böyle sıcağa ilk kez rastlıyorum. kafayı bir klimanın içine gömüp tüm gün öyle kalmak lazım aslında.